Doğallığı ile tanınan başarılı oyuncu Aslı Enver, cilt bakımında uzmanlık denilince ilk akla gelen, yediden yetmişe herkesin sevgilisi Bepanthol’ün “Her Gün Yeniden, Her Gün Yenilen” kampanyasının reklam yüzü oldu. Bepanthol’ün adrenalin dolu yeni reklamlarında Aslı Enver, hareketli aksiyon filmi seti ortamında olduğu gibi günlük hayatta da cildin kurumasına yol açabilen sıcak, soğuk, rüzgar gibi zorlayıcı koşullara karşı, her gün yanında olan rol arkadaşı Bepanthol’le cildini nasıl koruduğunu anlatıyor. Aslı Enver yeni reklam filmlerinde şimdiye kadar ekranlarda izlediğimizden çok farklı ve aksiyon dolu sahnelere hayat veren bir karakteri canlandırıyor.

Bepanthol’ün sıradışı bir senaryoyla cilt bakımı kategorisine yeni bir soluk kazandırdığını ifade eden Bayer Tüketici Sağlığı Pazarlama Direktörü Pınar Saltat “Sıcaklığı, sempatikliği ve içtenliğiyle tanınan başarılı oyuncu Aslı Enver, Bepanthol’le özdeşleşebilecek en doğru isimdi. Bazen gündelik yaşamlarımızda bile bir aksiyon filmindeki kadar zorlu şartlarla karşılaşabiliyoruz. Bunun için her gün yeniden, cildimize bakım yapmamız, yenilenmesine destek olmamız gerekiyor. ‘Her gün yeniden, her gün yenilen’ kampanya sloganımızla, Bepanthol’ün günlük cilt bakım rutininin en önemli parçası olarak sadece Aslı’nın değil tüm kadınların her gün yanında olan en yakın rol arkadaşı olduğunu göstermeye çalıştık.” şeklinde konuştu.

Bepanthol’ün yeni yüzü Aslı Enver ise “Bepanthol çocukluğumdan beri hayatımda olan, günlük cilt bakımımda uzun yıllardır kullandığım bir marka. Dolayısıyla proje ilk geldiği andan itibaren benim için süreç çok olumlu ilerledi. Çocukluğumdan beri hayatımda olan bir markanın yüzü olma fikri mutluluk verici. Bu kadar sevdiğim bir marka olmasının üzerine bir de böylesine güzel senaryolar gelince, harika bir iş çıkaracağımızdan emindim.” 

Aslı Enver’in rol aldığı kampanya, 3 farklı reklam filminden oluşuyor. Cildin farklı ihtiyaçlarının altının çizildiği aksiyon filmi setinde geçen filmler, 3 günde 5 ayrı mekanda çekildi. Yönetmenliğini Matthaus Bussmann’ın üstlendiği, bir aksiyon filminde görülebilecek hareketli sahnelerin yer aldığı reklam filmlerinde dublör kullanılmadı, riskli sahnelerin tamamında Aslı Enver rol aldı. Kategoride fark yaratan Bepanthol Cilt Bakımı yeni reklam filmleri 31 Ocak 2020 tarihinden itibaren televizyon ve dijital yayına girdi. 

Reklam Filminin Künyesi

Reklamveren: Bayer Türk, Bepanthol Dry Skin

Reklamveren Yetkilisi: Pınar Saltat, Okan Bayel, Bige Topçu, Gizem Çeltekli, Naz Acar Çolakoğlu

Reklam Ajansı: Wunderman Thompson

CEO: Ender Buruk

Yönetici Ortak: Fulya Özarı

Executive Creative Director: Sami Basut

Yaratıcı Ekip: Semih Türkmen, Batın Küçükdoğan, Köksal Karabulut

Müşteri İlişkileri: Fulya Özarı, Pelin Karagöz

Stratejik Planlama: Berkant Avcı, Merve Tohum

Prodüksiyon: Eralp Cankır

Dijital İletişim Ekibi: Emre Süvari, Selin Bayraktar, Barlas Çetin, Sahra Alidinoviç

Yönetmen: Matthaus Bussmann

Prodüksiyon Şirketi: Depo Film

PR Ajansı: Artı İletişim Yönetimi 

https://www.youtube.com/watch?v=n6oeG21ShOs

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here