İşini Büyüt, Ligini Değiştir!

0
505

Yaz aylarının sonlarına geldiğimiz bugünlerde insan ister istemez artık işe güce daha fazla odaklanmaya başlıyor. Rusya’dan dolayı Avrupa ülkelerinin yaşayacağı enerji sorunları, Ukrayna’da devam eden savaşın yakın zamanda farklı sıkıntılar çıkartma ihtimali, Çin-Tayvan geriliminden dolayı yaşanabilecek olası çip krizinden dolayı belirsizliklerin çok olduğu bir dünya gündemi var. Sınırların kalktığı, dünyanın bir ucunda olan bir olayın farklı coğrafyaları etkilediği günümüzde bu gelişmeleri dikkate almamak olmaz. Bu arada ülkemizde de yüksek enflasyon, döviz kurundaki oynaklık, seçime gidilmesinden dolayı önümüzü göremediğimiz bir dönem var. Bu kadar belirsizlikler içinde işimizi nasıl büyütecek ve olası risklerden yara almadan yolumuza nasıl devam edeceğiz?

Bir işletmenin en iyi şekilde nasıl yönetilebileceğini öğrenmek eskisine göre çok daha kolay; kitaplar, eğitim programları, online bilgi kaynakları elimizin altında. Bu kadar kaynağa rağmen işletmelerin %80’i, beşinci yıllarını bile dolduramadan neden kapanıyor?

Çünkü işletmeciliği öğrenmek yetmiyor, uygulamak gerekiyor!

Neyi, ne zaman, nasıl yapacağımız konusunda çoğu zaman soru işaretlerimiz olabiliyor, keşke bunlarla alakalı doğru kişiden bilgi alsam, zaman ve para kaybı yaşamasam dediğimiz dönemler oluyor.

Bu anlamda sizlere güzel bir haberim var.

İşletme koçluğu konusunda dünyanın sayılı firmalarının birisi olan Action Coach’un bununla alakalı harika bir çalışması var. Eylül ayında başlayacak “ActionCLUB İşini Büyüt, Ligini Değiştir” adlı program sayesinde işinizi sürdürülebilir kılabilir ve büyütebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için lütfen buraya tıklayın.

Formu doldururken #MURATERDOR referans kodunu kullanarak %10 indirim alma fırsatını kaçırmayın.

Sevgiler
Murat Erdör

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here