Plastik Şişe Veriyorsun İndirimi Kapıyorsun

0
1777

Adidas, plastik şişeler kullanarak bir çift Stan Smith satın almanıza olanak tanıyan güzel bir kampanya başlattı. Firma, plastik şişeleri ödeme olarak kabul eden ve karşılığında, kısmen geri dönüştürülmüş şişelerden yapılan yeni sürdürülebilir ayakkabılar için indirimler sunan bir geri dönüşüm otomatı başlattı. Kampanya halkı geri dönüştürmeye teşvik etmeyi amaçlıyor.

Sistem nasıl çalışıyor derseniz, oldukça basit bir işleyişi var. Otomata boş bir plastik şişeyi yerleştiriyorsunuz, makina şişenin geri dönüştürülebilir olduğunu onayladıktan sonra Adidas mağazalarında kullanabilecğeiniz bir kupon veriyor.

Yeni kampanya, Adidas’ın sürdürülebilir Stan Smiths modellerinde görülen çevre dostu ayakkabılar üretme taahhüdünü de yansıtıyor. Bu ayakkabılar normal deri saya ile aynı görünümü ve havayı veren P-kaplamalı geri dönüştürülmüş polyesterden yapılıyor. Stan Smith otomatları Adidas’ın New York ve Paris mağazalarında bulunuyor. İlerleyen aylarda dünya çapında daha fazla otomat makinesi piyasaya sürülecek.

Konuyla alakalı bu kısa tanıtım videosuna bakabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here