Türkiye’nin İlk ve Tek Çevirimiçi Teknoloji Festivali Başlıyor

0
605

Teknoloji ekosisteminin tüm oyuncularını tekrar bir araya getirecek olan online etkinlikler serisi İstanbul Tech Week 2021, katılımcılarını ücretsiz ağırlayacak.

 Geçtiğimiz yıl 83 farklı oturum ve 135 konuşmacı ile 30.000’in üzerinde izleyiciyi ağırlayan Istanbul Tech Week, bu sene de teknolojiye ilgi duyan, teknolojiyi takip eden ve bu alanda çalışan farklı sektör ve seviyelerden katılımcıları “teknoloji” şapkası altında, 2-5 Kasım tarihleri arasında, online ve ücretsiz olarak bir araya getirecek.

Istanbul Tech Week 2021 haftanın ilk günü gerçekleşecek smartcon sahnesinde, Oxia Palus, Kurucu Ortağı Anthony Bourached’ı ilk kez Türkiye iş ve teknoloji dünyası ile buluşturacak!

Anthony, Picasso, Leonardo Da Vinci gibi ünlü ressamların bazı tablolarında gizli kalmış olan eserleri  Sinirsel Stil Transferi Algoritmasından yararlanarak nasıl ortaya çıkardıklarını anlatacak. Xray, Yapay Zeka ve 3D printing teknolojilerinin de içerisinde yer aldığı 5 adımlık bu teknoloji serisi ile, ünlü ressamlara ait bu tablolar teknoloji ile yeniden hayat bulmuş oluyor.

Yapay Zeka, Siber Güvenlik, Bulut Bilişim, Spor, Sağlıklı Yaşam ve Teknoloji, NFT Yatırımcılığı, Fintech, Yeni Nesil Mobilite, Robotik ve Otomasyon, Türkiye ve Londra Yatırım ve Girimcilik Ekosistemi, Yeni Nesil Pazarlama vb. başlıkların teknolojinin liderleri ve öncüleri ile canlı olarak tartışılacağı odaklı sahnelerde katılımcılar, interaktif olarak sorularını yöneltme fırsatı yakalayacak.

Hafta boyunca katılımcılar, Murat Erkan (Turkcell,CEO) ’dan Hakan Aran (İş Bankası,Genel Müdür) ‘a , Orhun Ene (Türkiye Basketbol A Erkek Milli Takım Baş Antrenörü)’den  Acar Baltaş (Baltaş Grubu Kurucusu, Psikolog) ‘a 100’ü aşkın ilham verici ismi dinleme olanağı bulacak.

Istanbul Tech Week boyunca global ve yerel kanaat önderleri, teknoloji üreticileri, karar vericiler, teknoloji yatırımcıları ve girişimcileri, sektörün önde gelen stk ve platformları ile bir araya gelecek olan teknoloji meraklıları, zihin açan gerçek uygulamaları sahiplerinden dinleyerek, bugünün ve yarının teknolojisine şahitlik edecek.

IstanbulTechWeek’e ücretsiz kaydolmak için: www.istanbultechweek.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here