My Happy Table Uygulaması Sevenleri Buluşturuyor

0
281

Covid 19 sonrası bazı ülkeler seyahat kısıtlamaları başlattı ve bunlara Singapur ve Malezya da katıldı. İki ülke arasındaki sınır kapısı kapatılalı bir sene oldu ve Singapur’da çalışan birçok Malezyalı, Mart 2020’den beri ailelerini göremedi. Normal zamanlarda kendi ülkelerinden her gün gidip gelirken, bu kısıtlamalar sonrası kimisi karısına, kimisi çocuğuna kimisi anne babasına hasret kaldı.

McDonald’s, Ramazan için Singapur’daki çalışanlarını Malezya’daki aileleriye yeniden bir araya getirmek için kolları sıvadı ve “My Happy Table” adlı bir çalışma başlattı. Hem Singapur hem de Malezya’daki McDonald’s restoranlarında, çalışanlarının görüntülü olarak aileleriyle yemek yemesine imkan tanıdı. Ramazan denince akla ilk büyük masalarda aile ile yenen yemekler geldiğinden burada da kameralar ile büyük ekranlar kuruldu ve uzun bir masa görüntüsü oluşturuldu.

Marka bu deneyimi diğer ailelere de ücretsiz olarak sunuyor ve insanları hikayelerini sosyal medyada paylaşmaya davet ediyor. Bu reklam kampanyası içinde hüzün barındırdığından belki tepkiler alacak ama bu yaşananlar da hayatın bir gerçeği. İnsanlar sevdikleriyle bir daha ne zaman biraraya geleceklerini bilmeden bir belirsizlik içinde yaşamaya devam ederken onları biraz tebessüm ettiren markalara da teşekkür etmek lazım.

Herkese Sevdikleriyle Hayırlı Ramazanlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here