Dünyaca ünlü kozmetik markası Sephora’nın Türkiye ofisi Genel Müdürlüğü görevine Fevzi Keçeci getirildi.

Ocak 2019 itibariyle Sephora Türkiye Genel Müdürü olarak göreve başlayan Fevzi Keçeci, markanın 2015 yılından beri, Finans, Hukuk, Uyumluluk ve IT birimlerinden sorumlu Finans Direktörlüğü görevini yürütüyordu.

Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü’nden mezun olan Keçeci; Ernst & Young şirketinin Finansal Denetim bölümünde kariyerine başladı ve henüz kariyerinin başındayken birçok endüstriyle tanışma fırsatını yakaladı. Bu dönemin ardından Unilever Türkiye’de bir yıl kadar İç Denetim ekibinde görev alan Keçeci, şirketin Sarbanes Oxley uyumluluk projelerini yürüttü.

Fevzi Keçeci 2007 yılında Sephora’nın da bir parçası olduğu dünyanın lider lüks grubu LVMH bünyesine Louis Vuitton Türkiye Mali İşler Kontrolörü pozisyonuyla katıldı. Sonrasında aynı markanın İtalya’da kurduğu Güney Avrupa Ofisi’nde İsviçre, Avusturya, Macaristan, Romanya ve Yunanistan gibi ülkeler ile birlikte IT, Eğitim ve İnsan Kaynakları birimlerinden sorumlu Mali İşler Kontrolörü görevini yürüttü. 2012 yılında Louis Vuitton Finans Direktörü olarak Türkiye’ye dönen Keçeci bu görevinde Mali İşler’in yanı sıra, Tedarik Zinciri, IT, Hukuk, İnsan Kaynakları ve İdari İşler birimlerinden de sorumluydu.

Fevzi Keçeci’nin Sephora Türkiye Genel Müdürü olmasıyla birlikte, bu görevi 11 yıldır yürüten Beyhan Figen ise markanın en önemli pazarlarından İtalya’ya Genel Müdür olarak atandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here