Yakın zamanda açıklanan yeni yılın pantone rengi ile 2019’un renk teması pembe ve turuncu arası, canlı, sıcak ve zengin bir tona sahip Canlı Mercan olarak belirlendi.

Hotels.com™ konaklama uzmanları ise yılın pantone renginden yola çıkarak trend belirleyicilerin keyfini çıkarabilmeleri için dünyanın farklı bölgelerinde bulunan mercan rengi otellerden bir derleme yaptı.

The Bloomsbury, Londra

The Bloomsbury otelindeki muhteşem Mercan Oda tam da bu yılın pantone rengi düşünülerek tasarlanmış gibi. Kısa süre önce yenilenen mercan renkli bar, özel sipariş Murano camı avizelerle 1920’lerin temasını yansıtıyor.

Soho’ya yakın, merkezi bir konumda yer alan The Bloomsbury ve Mercan Oda, şehir manzarasının tadını rahat ve şık bir ortamda çıkarmak isteyenler içinse birebir.

The Bloomsbury otelinde fiyatlar oda başına gecelik 1.750 TL’den başlıyor*. Rezervasyon için Hotels.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Marsa Malaz Kempinski, The Pearl – Doha

Katar’ın başkentinin merkezinde yer alan bu mercan renkli Ortadoğu sarayı tam size göre.

Yapımı birkaç yıl önce tamamlanan lüks Marsa Malaz Kempinski, The Pearl – Doha280’den fazla odaya sahip. 7 restoran, 2 bar, otele tahsis edilmiş plajı ve tam donanımlı spa’sı ile otel, 2019’un rengi ile uyumlu bir konaklama olanağı sunuyor.

Marsa Malaz Kempinski, The Pearl – Doha otelinde fiyatlar oda başına gecelik 1.320 TL’den başlıyor*. Rezervasyon için Hotels.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Belmond Mount Nelson Hotel, Cape Town, Güney Afrika

Ünlü Masa Dağı’nın eteklerinde yer alan Belmond Mount Nelson Hotel, misafirlerine unutulmaz bir konaklama deneyimi sunuyor.

  1. doğum gününü burada kutlayan Kraliçe Elizabeth II, John Lennon, Nelson Mandela ve Dalai Lama bu otelin ünlü konukları arasında bulunuyor.

Belmond Mount Nelson Hotel’de fiyatlar oda başına gecelik 4.023 TL’den başlıyor*. Rezervasyon için Hotels.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

*Fiyatlara vergiler ve masraflar dahildir. Fiyatlar 9 Ocak 2019 tarihi itibarıyla geçerlidir; ancak rezervasyon sırasındaki uygunluk durumuna göre değişiklik gösterebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here