Getir Amerika’da, Takip Etmeniz Gereken 15 Perakende Lideri, Unutulmaz Reklamlar – Hafta Ortası Bülten

0
165

Sevgili Dostlar,

Biliyorsunuz Pazar günleri sizlere gündemdeki konularla alakalı bir e-bülten gönderiyorum ama o kadar çok haber akışı oluyor ki, bazen bu gelişmeler 2-3 günde güncelliğini yitirebiliyor, işte bu yüzden hafta ortası da sizlere bu e-bülteni gönderiyorum.

Farklı konularda en güncel haberleri yayınlayan belli başlı online yayınlara bakarak oluşturduğumuz bu bültende kısa özetler yapıyorum. Haberin detaylarına bakmak isterseniz resme tıklayıp ilgili haber sitesine gidebilirsiniz.

Sevgiler
Murat Erdör

PS: Bu yazıyı bir web sayfasında veya sosyal medya kanalında okuduysanız, formatı beğendiyseniz ve her hafta düzenli olarak size de bu e-bültenin gönderilmesini istiyorsanız bu linkten e-bültenimize üye olabilirsiniz.

Kendiniz veya çocuğunuz için yurtdışında uluslararası kurumlardan onaylı okullarda dil eğitimi almak, yabancı dilinizi geliştirirken o ülkenin kültürünü de öğrenmek istiyorsanız lütfen bu linke tıklayın.

Seneler sonra baktığınızda keşke o an şöyle yapsaydım ya da iyi ki öyle yapmışım dediğiniz anlar mutlaka vardır ve belki de o an verdiğiniz tepki hayatınızın akışını değiştirmiş olabilir. Devamı için lütfen tıklayınız.

Türkiye merkezli teslimat uygulaması Getir, Şikago’dan sonra dünyanın en büyük ticaret ve finans merkezlerinden New York’ta hizmet vermeye başladı. Tanıtım videosu için lütfen tıklayınız.

Perakende sektörünü merak ediyor ve buradaki gelişmeleri daha yakından takip etmek istiyorsanız, konusunda uzman bu kişileri sosyal medyada takip etmenizi öneriyoruz.

Great Place to Work Enstitüsü, Türkiye’nin En İyi İşverenlerini açıkladı. Great Place to Work Türkiye’nin En İyi İşverenleri Listesi’nde bu yıl 8 kategoride 147 şirket yer aldı.

Geçtiğimiz günlerde getirdiği ve getireceği söylenen özelliklerle gündeme gelen WhatsApp, Telegram’ın 2020’den beri kullandığı yeni bir özellikle daha gündeme geldi.

Twitter’da en çok paylaşılan kelime öbekleri hakkında trend topic, kısaca TT denildiğini mutlaka duymuşsunuzdur. Peki, Twitter’da nasıl trend topic olunur, biliyor musunuz?

Hızlı tüketim anlayışı, yanlış tüketici tercihleri ve üretimin çevresel etkileri sürdürülebilir uygulamaların önemini artıyor. Günümüzde dünya çapında büyük bir pazar hacmine sahip moda sektörü de sürdürülebilirlik noktasında çeşitli adımlar atıyor.

Deneyimlerin paylaşıldığı, iş hayatının tiye alındığı, güzel zaman geçirip günün stresini atmayı hedeflediğimiz programda seyircileri de canlı yayına alacağız. Şimdiden kayıt olup yerinizi ayırtın!

Reklam sektörünün en başarılı yüzlerinden olan Cem Yılmaz, Doritos reklamındaki performansıyla da uzun süre konuşulmuştur. Yılmaz, günümüze dek rol aldığı pek çok reklam ile reklamların aranılan yüzü haline gelmiştir.

BigChefs, sektöre yenilikler katmaya devam ediyor. BigChefs’in yeni servis robotu Big-C misafir karşılama, sipariş ve diğer tüm personel işlemlerinde müşterilere hizmet vermeye başladı.

Çalıştıkları kurumlara değer katanları ağırladığımız Teknoloji Sohbetlerinde sektördeki iş imkanlarını, trendleri, gelecek dönemde bizleri neler beklediğin detaylıca konuşacak ve sizlerden gelen soruları cevaplandıracağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here