Sevgili Dostlar,

2020’de yüzlerce canlı yayın yaptık, yüzlerce konuk ile yüzbinlerce kişiye ulaştık. Senenin son programında 2020’de neler olmuş neler bitmiş özetlerken bizi biz yapan ve bizi asla yalnız bırakmayan seyircilerimizi konuk olarak alacak, kim neye gülmüş, neye kızmış, neye üzülmüş, ne beklemiş ne görmüş bunları konuşacağız. Bende konuşmak isterim diyenleri Çarşamba günü saat 10.00’de canlı yayına bekleriz.

Adettendir, sene biterken o yılın en çok kazananı, konuşulanı gibi şeyler yazılır çizilir, aslında çoğunu biliriz ama ben bu ismi ilk kez duydum. 9 yaşındaki Ryan Kaji Ryan’s World adlı kanalıyla yılın en çok kazanan Youtuber’ı olmuş. Kendi markasıyla üretilen oyuncak ve giysilerden elde ettiği gelir ve Nickelodeon kanalında yapacağı kendi TV programını da eklersek küçük yaşta en yüksek gelir elde edenler arasında sanırım birinci olacak. Kanalına bakınca, insan içinden ne var bunda kardeşim bunu bende yaparım diyor ama öyle olmuyor işte.

Bu arada dijital ile alakalı takip etmekten hoşlandığım Think with Google adlı sayfa yılın en çok okunan 10 makalesini yayınlamış, göz atmanızda fayda var.

Geçen haftalarda yaptığımız Evet Hayır adlı anketimizde “Türk futbol liginde maçları yöneten hakemlerin kötü niyetli olduğuna inanıyor musunuz” diye sorduk, %55 Evet cevabı çıktı. Hangisi adlı anketimizde ise %58 Salep, %42 Boza cevabı çıktı.

Bu haftaki etkinliklere bakarsak her Pazartesi akşamı Trendyol Kobi Sohbetleri adlı programla karşınızda olacağım. Bu hafta pazaryerinde satıcı olmak hakkında sohbet edeceğimiz programa katılmak için kanalıma abone olup programa hatırlatma koymanız yeterli. Sizinde ürünleriniz varsa ve Trendyol’da satıcı olmak isterseniz bu linkten başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ready For Change bültenimize üye olanlara gönderdiğimiz mail dizisi çok beğeni aldığından son bülteni sizinle de paylaşmak istedim, bakalım oradaki soruya siz ne cevap vereceksiniz.

Sene boyunca endişe, panik, korku ve üzüntü hayatımızdan eksik olmadı, en azından seneyi gülerek kapatalım istedim. Son zamanlarda çok güldüğüm ve tesadüfen denk geldiğim bu videoyu sizlerle paylaşmak istedim. Bu vesileyle sizin ve ailenizin yeni yılını en içten dileklerimle kutlarım.

Yeni yılın hepimize sağlık, huzur, mutluluk ve bol kazanç getirmesi dileğiyle…

Sevgiler
Murat Erdör

Haftanın Sosyal Etkinlikleri
————————————————————
https://mailchi.mp/22ffb82f7fdb/sadece5dakika-4724182

Bu Haftanın Etkinlikleri
————————————————————

Geçen Haftanın Etkinlikleri
————————————————————

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here