Perfection İstanbul’da Stratejik Dönüşüme Zeynep Tezerdi Güneri Liderlik Edecek

0
15875

Deneyimli kadrosu ve son dönemlerde imza attığı yaratıcı projelerle ulusal ve uluslararası alanda adından söz ettiren reklam ajansı Perfection İstanbul’da, Strateji ve Yeni İş Geliştirmeden Sorumlu Yönetici Ortak görevine Zeynep Tezerdi Güneri getirildi. Güneri, Perfection İstanbul’un yeni oluşum hedefleri doğrultusunda, iş fırsatlarının ve sürdürülebilir büyüme odaklı yatırımlarının hayata geçirilmesinden sorumlu olacak. Güneri aynı zamanda, Perfection İstanbul’un portföyüne değer katacak organik ve inorganik genişleme ve portföy çeşitlendirme süreçlerini de yönetecek.

Zeynep Tezerdi Güneri, 1998 yılında Tribeca İletişim Danışmanlık’ta Müşteri Temsilcisi olarak başladığı iş hayatına Cenajans Grey, Saatchi & Saatchi, Klan Euro RSCG, MullenLowe ve Branditgroup gibi Türkiye’nin önde gelen reklam ajanslarında Müşteri İlişkileri Direktörlüğü pozisyonunda devam etti.

2008-2012 yılları arasında MullenLowe’da Unilever’in Omo Markası için Afrika, Orta Doğu ve Türkiye Bölgesi Müşteri İlişkileri Direktörlüğü görevini üstlendi. Bugüne kadar Procter&Gamble, Unilever, Colgate&Palmolive, Danone Waters, Visa International, GlaxoSmithKline, L’Oreal, Vichy ve Air France gibi uluslararası markalarla çalıştı ve ödül kazanan projelere liderlik etti.

Reklam ajanslarındaki tecrübelerini, İnteltek A.Ş’de Pazarlama İletişim Müdürü, Swissotel The Bosphorus’da Halkla İlişkiler Direktörü ve Ziylan Gayrimenkul’de Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü görevleri ile reklam veren tarafına taşıdı.

İnteltek A.Ş’de, İDDAA markasının, markalaşma ve lansman süreçlerini başarıyla yürüttü. 2017-2020 yılları arasında bir Ziylan Gayrimenkul projesi olan ve konseptiyle Türkiye’de bir ilk olarak kabul edilen Watergarden İstanbul projesinin açılış ve lansmanından işletme aşamasına kadar tüm süreçleri başarıyla yürüttü, bu dönemde Watergarden İstanbul’un yanı sıra gruba ait tüm alışveriş merkezlerinin Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörlüğü görevini üstlendi.

Notre Dame De Sion Lisesi mezunu olan ve Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü başarı ile tamamlayan Zeynep Tezerdi Güneri, evli ve bir kız çocuğu annesidir.

Detaylı bilgi ve iletişim:
Ajans Dijital Kalem

Özkan Özbey / ozbey@ajansdijitalkalem.com

Kağan Demirgil / demirgil@ajansdijitalkalem.com
0212 288 96 18

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here