Sevgili Dostlar,

Şu sokağa çıkma yasakları bitse de bir nefes alsak derken yaz geldi, iki bayram geçti, artık yavaş yavaş yaz aylarının sonuna doğru gidiyoruz. Yahu ne yaptın daha 15-20 gün var demeyin, bu sene okulların erken açılmasından dolayı tatil sezonu kısa zaman sonra sona erecek ve gene herkes kürkçü dükkanına dönecek.

Bu haftanın gündeminde artan vaka sayıları, döviz fiyatı, futbol takımlarının transfer yapma limitleri ve yeni siyasi oluşumlar vardı. Eskiden beri siyaset, ekonomi ve futbol üçlüsü ülkenin en çok konuşulan konusuydu şimdi araya Korona da girdi.

Korona demişken gene artan vaka sayıları korkutmaya başladı. Sadece ülkemizde değil dünyanın çoğu yerinden gelen rakamlar tatsız. Yapılan anketlerde kalabalığa karışmaktan çekiniyorum diyenlerin oranı oldukça yüksekken bayram tatilinde İstanbul Taksim, Çeşme, Bodrum gibi yerlerden herkesin dip dibe olduğu görüntülere hepimiz şaştık kaldık.

Bu arada bir iş sebebiyle zorunlu olarak bir alışveriş merkezine gittim. Avm’de neredeyse kimse yoktu, yemek alanında bulunan çoğu masa kaldırılıp olanların arasına mesafeler bırakılmış, bazı dükkanlar geç açılıyormuş, kimi fast food restaurantlar ise servisi erken kapatıyormuş. Yazın durum böyleyse kışın acaba ne olacak diye düşündüm, oradakilerinde işi zor, 2 ay, 3 ay, 4 ay değil ki, neredeyse 6 ay olacak ve gidişat böyle olursa bu mekanlar boş kalmaya devam edecek.

Uzun zamandan beri bir seminerimiz yoktu ama 17 Ağustos akşamı Yeni Nesil İşler Sayesinde Para Kazanma adlı seminer ile karşınızda olacağım, lütfen şimdiden yerinizi ayırın.

Güzel bir hafta olması dileğiyle
Sevgiler
Murat Erdör

Haftanın Videoları 

Bu seneki etkinliklerden bazılarını sizinle paylaşmak istedik, kaçırdıklarınız varsa belki göz atmak istersiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here