Doğayla İç İçe Olmak

0
205

Sevgili Dostlar,

Geçen hafta insanlardan uzak, doğayla ve denizle iç içeydim. Gidilmek istenen noktayı ve buna ulaşmak için nelerin yapılması gerektiğini sakin bir kafayla düşünmek ve her şeye kısa bir mola vermek cidden çok iyi geldi.

Yeni dönemde sadece iş dünyası değil farklı konularda da artık yayınlar yapacağız ve bunları canlı olarak Youtube kanalımızdan yayınlayacağız. Eğer sizde bunlarla alakalı haberdar olmak isterseniz lütfen şimdiden kanalımıza abone olun.

Haftalık e-bültenimizi onbinlerce kişiye gönderiyoruz ve kimlerin açıp açmadığını raporlardan takip ediyoruz. Zaman zaman çok açılan bültenler olduğu gibi yeri geliyor az açılan bültenlerimizde oluyor. Her zaman nicelik yerine nitelik bizim için ön planda olduğundan bu listeyi sadeleştirmeye karar verdik.

Eğer bizden her hafta bu e-bülteni almaya devam etmek istiyorsanız lütfen buraya şimdiden üye olun. Yakın zamanda bültenlerimizi sadece buraya üye olanlara göndereceğimizden şimdiden kaydınızı yapmanızı tavsiye ederiz.

Yeni sezonda eğitimler, etkinlikler, anketler, yarışmalar, haberler, indirimler, videolar kısacası on numara bir bülten sizlerin karşısında olacak.

Pazartesi akşamı Yeni Nesil İşler Sayesinde Para Kazanmak adlı bir seminerimiz olacak ve izleyenlere güzel bir teklifte bulunacağız, sizi ve arkadaşlarınızı bekleriz.

Aşağıda bir sürü şey sizleri bekliyor, umarım hoşça vakit geçirirsiniz.

Güzel bir hafta olması dileğiyle
Sevgiler
Murat Erdör

Haftanın Sosyal Etkinlikleri

Sadece 5 Dakika ekibimiz tarafından hazırlanan Cumartesi günkü bültende yer alan kitap, film, online eğitim, müzik ve sanat etkinliklerine ulaşmak isterseniz lütfen buraya tıklayın.

Türkiye ve Dünyadaki gelişmeler hakkında özenle hazırlanmış bültenimizin her sabah e-posta adresinize gelmesini isterseniz bu linkten üye olabilirsiniz.

Markanızın bu bültende yer alıp görünür olmasını isterseniz bu adrese mesaj gönderebilirsiniz.

Haftanın Videoları

Bu seneki etkinliklerden bazılarını sizinle paylaşmak istedik, kaçırdıklarınız varsa belki göz atmak istersiniz.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here