Sevgili Dostlar,

Uzun zamandan beri gündemde olan dikkatimi çeken konuları yorum ekleyerek sizlere bu e-bültenle aktarmaya çalışıyor, etkinlik ve eğitimlerimize davet ediyor, anketler yapıp sonuçları paylaşıyor, belli markalardan indirimler gönderiyor ve haftanın yarışması ile de eğlenceli içerikler sunmaya çalışıyoruz. Bazen sizlerden beni çok mutlu eden e-postalar alırken zaman zaman da öneri ve isteklerle karşılaşıyor, herkesin söylediğine kulak verip bir sonrakinde daha iyisini yapmaya çabalıyoruz

Uzun zamandır ara ara bültenlerde sizlerle bir link paylaşıp, sadece buraya üye olanlara e-bülten göndermeye devam edeceğiz demiştik ve artık buna başlıyoruz. Gelecek haftadan itibaren artık sadece bu linke tıklayıp üye olanlara bülten göndermeye devam edeceğiz. Binlerce kişi üye oldu, eğer hala üye olmadıysanız aramıza katılın, bizleri yalnız bırakmayın.

Buraya üye olduğunuzda e-posta adresinize teyit maili gelecek, spam kutunuza düşebilir lütfen kontrol edin, bunu onaylayınca bizden gene e-posta almaya devam edeceksiniz. Bu bültenler pek ilgimi çekmiyor ama başka ne var onlar belki ilgimi çekebilir diyorsanız da aşağıda diğer markalarımızı görebilirsiniz.

Ola ki hiç bir şeye üye olmazsanız ve bir daha karşılaşamazsak sevgiyle kalın, bugüne kadar verdiğiniz destekler, yaptığınız yorumlar, şu satırları okumak için harcadığınız zaman için sonsuz teşekkürler

Güzel bir hafta olması dileğiyle
Sevgiler
Murat Erdör

Ready For Change – Bülten Üyeliği

Dünyada çok az örneği bulunan, Türkiye’de ise ilk olma özelliği taşıyan bu platformda her hafta online buluşmalarla kişisel gelişime katkıda bulunuyor, üyelerin birbirleriyle tanışarak networking yapmalarını sağlıyoruz. Sizde bu platformdan haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olun.

Sadece 5 Dakika – Bülten Üyeliği

Gündemdeki konuları, teknolojide gelişmeleri, kültürel etkinlikleri özetleyen, beş dakika içinde okuyacağınız uzunlukta olan e-bülten her sabah erkenden abonelere gönderilmektedir. Gündemden haberdar olmak için sizde abone olun.

YouTube Kanal Üyeliği

Eğitim, etkinlik ve farklı formatlarda sohbet programlarının yer aldığı kanalımıza abone olmak için lütfen tıklayın.

Kadınlar E-Ticaret Kulübü Üyeliği

Sadece kadınların olacağı bu e-ticaret kulübünde eğitimler, etkinlikler, firmalardan indirimler, sektörden haberler ve diğer üyelerle görüşmeler olacak.  Amacımız e-ticaret sektörüne daha fazla kadının girmesi ve kadınlarımızın desteklenmesi, ön kayıt için lütfen bu linke tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here