Lufian E-Ticaret Direktörü M.Levent Elmas Oldu

0
15956

Türkiye’nin önde gelen erkek giyim firmalarından Lufian’ın E-Ticaret Direktörü pozisyonuna M.Levent Elmas getirildi. Elmas, yeni görevi kapsamında, Lufian’ın tüm e-ticaret süreçlerine liderlik edecek.

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunu olan Elmas profesyonel iş yaşamına perakendenin güçlü markalarından Tekzen’de başladı. Sırasıyla Altınbaş, Gülaylar, Bernardo ve Dagi gibi markalarda E-Ticaret Müdürü olarak görev alan Levent Elmas 2014-2016 yılları arasında Altınbaş Üniversitesi’nde MBA yaptı.

Online alışverişin gelişen teknoloji sayesinde değişen müşteri alışkanlıklarına hızlıca uyum sağladığının altını çizen Elmas, bu süreçte daha çok insanın online alışverişin rahatlığını deneyimlediğini belirtti. Güçlü e-ticaret alt yapısına sahip olan markaların bu süreci iyi bir şekilde değerlendirdiğini ve e-ticaret hacmini arttırdığına değinen Levent Elmas, Lufian’ın 2021 yılında e- ticaret platformunda gerekli geliştirmeleri yaparak gelirleri artıracaklarını belirtti.

Lufian Hakkında

1995 yılında İzmir’de kurulan Ne-Saç dünyaca ünlü markalara tasarım ve üretim hizmeti vererek başladığı yolculuğuna, deneyim ve kalitesini birleştirerek 2005 yılından bugüne Lufian markası olarak devam ediyor.  Lufian bugün erkek casual giyimde rahatlık ve şıklığı buluşturan, ürün ve hizmet kalitesini daima yükselterek hem müşterileri hem de çalışanları için değer üreten, sevilen ve tercih edilen bir dünya markası olma yönünde hızla ilerliyor.

Hayatın her alanında erkeklere kendi stillerini yaratma özgürlüğü sunan, geniş koleksiyon yapısı sayesinde kalıpların içinde yaşamaktan hoşlanmayan kişilerin kendi farklarını ortaya koymasına imkan sağlayan Lufian Türkiye’de ve dünyada hızlı büyümesini sürdürerek her sezon çıkardığı yeni koleksiyonlarla hayata eşlik etmeye devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here