Hayat Normale Döndüğünde Size Ne Olacak?

0
456

Sevgili Dostlar,

Ready For Change (RFC) olarak uzun zamandan beri sizlere bu bülteni gönderiyoruz. Bazen geçmiş ile geleceği karşılaştırıyor, değişimlerden bahsediyoruz bazen ise neden bize üye olmalısınız ondan bahsediyoruz.

Hala bilmeyenler için minik bir özet yapmak gerekirse, RFC şehrin karmaşasında, iş hayatının ve yaşamın rutinleri içerisinde günler birbiri ardına yaşarken, yeni bir şeyler keşfetmek; değişen dünyaya ayak uydurmak, yalnızlık duygusundan uzaklaşıp sosyal ve fayda üreten bir kitleyle bir arada olmak isteyen herkes için, keyifli anlar ve paylaşımlar yaratan bir Komünite & Dijital Platform’dur.

Ayda 6 kez online olarak buluşuyor, konusunda uzman konukları ağırlıyor, sürpriz hediyeli yarışmalar yapıyor, özel odalarda kendi aramızda sohbetler ediyor ve o ayın kitabını gönderiyoruz. Bugüne kadar kimleri ağırladık, hangi konuları konuştuk, hangi kitapları gönderdik diye merak ediyorsanız buradan göz atabilirsiniz.

Bu dönem zor ve garip ama elbet bitecek ve yeni bir döneme girilecek. İşte bu yeni dönemde ertelenen çokça tüketici talebi harcamaya dönüşecek, insanlar yemeye, içmeye, gezmeye ve satın almaya yönelecek. Bu hareketlilik iş piyasasına da yansıyacak, işe alımlar artacak, mevcut işyerlerinde de değişimler olacak.

E peki bana ne bundan diyorsanız, ki demeyin, burada sizi de ilgilendiren şeyler var. Soru çok basit, hayat normale döndüğünde size ne olacak? Gerçek hayata döndüğümüzde belki yeni işe girmek isteyecek, belki mevcut işinizi değiştirecek, belki de girişimci olarak hayatınıza devam edeceksiniz. Seçiminiz ne olursa olsun, değişen bu dünyaya hızlı bir şekilde uyum sağlayabilirseniz ayakta kalacak ve çok büyük sıçrayışlar gerçekleştirebileceksiniz. Şu anda yapılması gereken en doğru şey, zamanı olabildiğince verimli kullanmak, eksik olduğumuzu düşündüğümüz konularda kendimizi geliştirmek, mental sağlığımıza iyi gelecek dostluklar kurmak ve işbirlikleri oluşturmak için doğru kişilerle networking yapmak olacaktır. Bunun içinde Ready For Change gibi bir topluluğa üye olmalısınız.

İyi güzel yazmışsın ama;

  • Benim aklımdan onlarca soru geçiyor diyorsanız buraya
  • Mevcut üyeleriniz ne düşünüyor diye merak ediyorsanız buraya
  • Hala emin değilim diyorsunuz lütfen buraya tıklayın.

Bu arada 19 Mayıs akşamı saat 21.00’de ayda bir YouTube üzerinden herkese açık yaptığımız webinara gelin ve üyelerimizle yapacağımız sohbeti sizde izleyin, eminim çok keyif alacaksınız ve bu topluluğa katılmak için can atacaksınız.

Sevgiler
Murat Erdör

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here