Me Consultancy olarak düzenlediğimiz ücretsiz etkinliklerde insanların iş hayatında daha başarılı olmalarına bir şekilde katkıda bulunmaya çalışıyoruz, sonradan duyuyoruz ki farkında olmadan birçok insana bir şekilde dokunmuşuz, farklı düşünmelerini sağlamışız, sağladığımız network sayesinde iş değiştirmelerine olanak sağlamışız. Bu bizi çok ama çok mutlu ediyor ve kendimizi daha sorumlu hissetmemizi sağlıyor. Bu anlamda bugünden itibaren bir konuda öncü olabilmek adına her etkinlik için Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfına, kısa adıyla Koruncuk Vakfına bağış yapmaya karar verdik.

Neden Koruncuk Vakfı diye soracak olursanız, belli bir sebepi yok, bir etkinliğime katılan bir Koruncuk çalışanı sayesinde onları tanımış oldum, yaz aylarında onları ziyaret ettim ve tanıştım. Herkesin gözleri pırıl pırıl, herkes çocuklara katkıda bulunma ve birşeyler yapma derdindeydi. İlk zamanlarda belli bir neden yoktu ama sonradan düşününce işin içinde çocukların olması ve eğitimleri başta olmak üzere bir çok ihtiyaçlarına katkıda bulunabilmek Koruncuk Vakfını seçmemde farkında olmadan bir etken oldu sanırım.

Her konuğumuz için 50 TL bağış yapacağımız bu etkinliklerde amacımız farkındalık yaratmak, geleceğimiz olacak bu kardeşlerimizin en uygun şartlarda yetişmesine katkıda bulunmak. İnşallah bu bir başlangıç olur, diğer etkinlik yapan dostlar da buna destek olur, özellikle bilet fiyatı üç/dört rakamlı, bol sponsorlu büyük etkinlikler düzenleyen firmalar da buna katılım sağlar ve bu destek kampanyası çığ gibi büyür. Lütfen bunu paylaşın, herkes haberdar olsun, herkes buna katılım sağlasın, çocuklarımızı seven bireyler olarak elimizden geleni yapalım. Eğer bireysel bağış yapmak isterseniz koruncuk.org sitesinden detaylara bakabilirsiniz.

Hep hayal ettiğim bir şeyi gerçekleştirebilmenin, en azından ufakta olsa bir adım atabilmemin mutluluğu içindeyim, destek olan, bu mesajı okuyan ve paylaşan herkese en içten sevgilerimi yolluyorum.

Sağolun, Varolun ….

Murat Erdör

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here