En Büyük 100 Türk İnternet Şirketi, Beğendiğin Tweet’e Hediye Gönder, 36 Yıl Aradan Sonra Top Gun, Size Özel İndirim Kodu – Hafta Ortası Bülten

1
89

Sevgili Dostlar,

Biliyorsunuz Pazar günleri sizlere gündemdeki konularla alakalı bir e-bülten gönderiyorum ama o kadar çok haber akışı oluyor ki, bazen bu gelişmeler 2-3 günde güncelliğini yitirebiliyor, işte bu yüzden hafta ortası da sizlere bu e-bülteni gönderiyorum.

Farklı konularda en güncel haberleri yayınlayan belli başlı online yayınlara bakarak oluşturduğumuz bu bültende kısa özetler yapıyorum. Haberin detaylarına bakmak isterseniz resme tıklayıp ilgili haber sitesine gidebilirsiniz.

Bu arada her hafta farklı bir markadan size özel indirim kodu göndereceğiz, umarım hoşunuza gider.

Sevgiler
Murat Erdör

PS: Bu yazıyı bir web sayfasında veya sosyal medya kanalında okuduysanız, formatı beğendiyseniz ve her hafta düzenli olarak size de bu e-bültenin gönderilmesini istiyorsanız bu linkten e-bültenimize üye olabilirsiniz.

1998’den beri alanında uzman rehberlerle çalışan Antonina Turizm’den boğaz turu için 8 Nisan tarihine kadar geçerli 250 TL indirimi kaçırmayın. İndirim kodu: RFCBOGAZ

Yemeksepeti, gelişen teknolojiyle birlikte yeni yöntemler geliştirmeye devam ediyor. Şirket, İstanbul’da otonom robot ile teslimat için testlere başladı.

Sanatçının 1964 yılında kaleme aldığı eserin 200 milyon dolara alıcı bulması planlanıyor. Eğer bu fiyata satıcı bulursa bir müzayedede satılan en pahalı 20. yüzyıl eseri olacak.

Fast Company uzun süren araştırmalar sonrasında Türkiye’de faaliyet gösteren en büyük 100 internet şirketini açıkladı.

Amazon’un Türkiye’de lojistik üssü kuracağı açıklandı. İstanbul Tuzla’da açılacak bu üs, ilk yılında bin kadar kişiye istihdam sağlayacak ve 100 milyon dolarlık yatırım yapılacak.

Dijital dönüşüme ayak uyduran, rekabetçi ve e-ticaret alanında daha güçlü kadınların buluşma noktası olan E-Ticaret Kadınlar Kulübünün üçüncü dönem öğrencileri canlı yayında mezun oluyor.

Her gün yüzbinlerce e-ticaret alışverişi, oradan oraya giden kargolar ve gün geçtikçe büyüyen karmaşada kargo ve e-ticaret sektörleri ulaşamayan kargolara çözüm buldu: Teslimat noktaları

Twitter’ın üzerinde çalıştığı yeni bir özellik daha açığa çıkarıldı. Paylaşılan ekran görüntüleri, yakında paylaşımlara hediye verme özelliği geleceğini ortaya koyuyor ancak kullanımı şimdilik net değil.

Deneyimlerin paylaşıldığı, iş hayatının tiye alındığı, güzel zaman geçirip günün stresini atmayı hedeflediğimiz programda seyircileri de canlı yayına alacağız. Şimdiden kayıt olup yerinizi ayırtın!

Galatasaray’ın unutulmaz maçları arasında önemli bir yere sahip olan Neuchatel Xamax ile oynadığı maç tam anlamıyla ters köşe yapmak olarak nitelendirilebilir.

Tom Cruise’un oynadığı bir dönemin efsaneleşmiş aksiyon filmi Top Gun, 36 yıl sonra sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Filmin fragmanı büyük ilgi gördü.

İnşaat Sektörü Buluşmalarında bu hafta sektörün yakın geleceği hakkında birbirinden değerli konuklarla detaylıca konuşacak ve sizlerden gelen soruları cevaplandıracağız.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here