Sporda Gururlandık, Küresel Gıda Krizi, Maymun Çiçeği Virüsü

0
114

Sevgili Dostlar,

Sanırım haftanın en güzel gelişmelerini sporda yaşadık, önce boks arkasından basketbol derken voleybolda da Türkiye adına aldığımız kupalar hepimizi gururlandırdı. Türk asıllı futbolcu İlkay Gündoğan’ın dünyanın en çok izlenen futbol ligi olan İngiltere Premier Lig’inde beş dakikada iki gol atarak Manchester City’e şampiyonluğu getirmesi de ayrı bir mutluluk kattı.

Aşağıda detaylarını göreceksiniz ama uzun zamandan sonra İstanbul’da yapacağımız fiziki bir etkinlik olduğundan buradan da yazmak istedim. Sene başında başladığımız ve 1500’den fazla kadını mezun ettiğimiz E-Ticaret Kadınlar Kulübünde 1 Haziran Çarşamba akşamı mezuniyet törenimiz olacak. Girişimci kadınlarımızın ve sektörden çok kişinin olacağı bu gecede hem sohbet edecek hem de yeni insanlarla tanışma fırsatı elde edeceksiniz, etkinlik herkese açık. Sizde o akşam sevincimize ortak olmak isterseniz bu kayıt formunu  doldurmanızı rica edeceğim.

Haftanın gelişmelerini özetlediğimiz videomuzu YouTube’dan izleyebilir isteyen Podcast kanalımızdan dinleyebilirsiniz, konu başlıklarımız aşağıdaki gibi.

Sporda Gurur Haftası – Boks & Basketbol & Voleybol, Acun Ilıcalı’dan Çocuklara Müjde – Bedava Maç İzleme Şansı, Küresel Gıda Krizi – Açlık ve Enflasyon Tetiklenir mi, Maymun Çiçeği Virüsü – Kabus Geri mi Döndü, İsveç ve Finandiya’nın Nato Başvurusu – Türkiye, Eurovision 2022 – Ukrayna ve Birleşik Krallık Damga Vurdu, Warren Buffett ve Bitcoin, İsviçre’de Artık Herkes Organ Bağışçısı – Referandum Ülkesi, Kraliçe Elizabeth’in Barbie Bebeği Kapışıldı – Fiyatı 94.99 Sterlin, Ağlayan Bebek için 40$ İstendi – ABD’den İlginç Bir Haber, Atatürk Havalimanı ve Yıkım, Çaya Zam Üzdü – %43,7 Artış, Ankara ve 19 Mayıs Kutlamaları, Getir Hollanda Deposu, Getir Aplikasyona N11’i de Ekledi, Getir Finans Nedir, Ne Olacak, Elon Musk ve Twitter, TOGG Fabrikası ve Trafiğe Çıkma Tarihi, Twitch Dolandırıcıları Yakalandı, Martı ABD’de New York Borsasında Halka Arz Olacak, TikTok Pulse ile Para Kaanma Devri Başlıyor, Microsoft Çalışma Trendleri Raporu – 4 Önemli Sonuç ve daha fazlası Haftanın Sohbetinde, dinleyin, gündemi yakalayın.

Bu arada önümüzdek günlerdeki etkinliklere de aşağıdan göz atabilirsiniz.

Güzel bir hafta olması dileğiyle
Sevgiler
Murat Erdör

PS: Bu yazıyı bir web sayfasında veya sosyal medya kanalında okuduysanız, formatı beğendiyseniz ve her hafta düzenli olarak size de bu e-bültenin gönderilmesini istiyorsanız bu linkten e-bültenimize üye olabilirsiniz.

 

HAFTANIN ÖZETİ – YOUTUBE VİDEO

HAFTANIN ÖZETİ – PODCAST

ONLİNE EĞİTİMİN GELECEĞİ

E-TİCARETE BAŞLIYORUM

TEKNOLOJİ SOHBETLERİ

MEZUNİYET TÖRENİ

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here