Sohbete Cidden Doyamadık

0
76

Sevgili Dostlar,

Bu hafta üyelerimizle online buluştuğumuz Ayın Buluşmasında cidden sohbete doyamadık. Etkili İletişim konusundan başladık, bu dönemde neler yaptığımıza ve yapamadıklarımıza kadar tam 2 saat boyunca birçok şey hakkında konuştuk, birbirimizi dinledik ve bazı konularda birbirimize tavsiyelerde bulunduk. Kısacası herkes herkesle tanıştı, kaynaştı ve sıkı dostlukların ilk temeli atıldı.

Bu hafta Ayın Konuğunda EF Education First’te satıştan sorumlu başkan yardımcısı olan Gökhan Özkan ile beraber olacağız. Bir İsveç firmasında üst düzey bir pozisyonda çalışan belli sayıda kişilerden birisi olarak bu pozisyona gelene kadar neler yaşadığını, kırılma anlarını, uluslararası bir firmada farklı kültürden insanlarla çalışmanın avantaj ve dezavantajlarını, yurtdışında yaşamayı, pandemi döneminde işi yönetme şeklini, stresle nasıl başettiğini ve sosyal hayatta neler yaptıklarını konuşacak, sorular soracak ve tecrübelerinden faydalanacağız.

Türkiye’de deneyim paylaşımının sınırlı olmasından ve herkese açık yayın yapılan seminerlerde konuşmacıların ister istemez çok detay vermek istememesinden dolayı bazı konular çok yüzeysel kalabiliyor. İşte bu yüzden Ready For Change gibi sadece üyelere özel kapalı platformlarda herşeyi en ince detayına kadar sorabiliyor ve özgürce sohbet edebiliyoruz.

Bu hafta fiziki olarak yapacağımız buluşmayı sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde Kanyon Avm’de Starbucks önündeki meydanda yapacağız. 28 Ekim Çarşamba günü saat 13.30’da yapacağımız bu buluşma sadece üyelere açık ama bu bülteni takip ettiğinizden dolayı sizlerinde gelmesini, yeni insanlarla tanışmasını, platform hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmasını ve güzel anılarla ayrılmasını istiyoruz, bu yüzden mutlaka sizleri de bekliyoruz. Zorunlu değil ama katılmak isterseniz lütfen bu formu doldurun, son dakika programda bir değişiklik olursa en azından size haber verme şansımız olur.

Önümüzü göremediğimiz bu dönemde hepimizin farklı sıkıntıları var ama şu cıvıl cıvıl şarkıda da söylediği gibi, nasıl olursa yeni birgün doğacak. O yüzden herşeye rağmen hayata daha sıkı sıkıya bağlanıp kariyerse kariyer, gelişimse gelişim, dijitalse dijital, her alanda kendimize bir şeyler katmaya, zorluklarla mücadele etmeye devam edeceğiz. Ama yalnız başımıza değil, dostlarla, yeni arkadaşlarla, daha fazla moralle, işte bu yüzden bu güzel topluluğa sizde katılın gücümüze güç katın.

Güzel bir hafta olması dileğiyle
Sevgiler
Murat Erdör

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here