Ofis sarf malzemeleri tedariki pazarının önemli oyuncusu Ofix.com, sektörde bir ilki gerçekleştirerek, otomatik ödeme sistemine dâhil oldu. 40.000 civarı aktif müşterisi bulunan Ofix.com, bundan böyle tıpkı elektrik, su ve internet faturalarında olduğu gibi otomatik ödeme talimatıyla ödemeleri kabul edecek. 5 yıl içerisinde 195.000 müşteriye ulaşan Ofix.com, Garanti Bankası ile başlattığı uygulamaya önümüzdeki günlerde sektörün iki büyük bankasını daha dâhil edecek.

Yeni yıla yeni hedefler ile girmeye hazırlandıklarını belirten Ofix.com CEO’su Gürkan Uğraş, “Hedeflerinizi gerçekleştirmek için de bir dizi çalışma yapıyoruz. Bunlardan biri de ödeme sistemlerimize bir yenisini eklemek oldu” dedi. Ofis sarf malzemeleri tedariki pazarının her geçen gün geliştiğini ifade eden Gürkan Uğraş, bu gelişimin yeni ihtiyaçları da beraberinde getirdiğini kaydetti.

“Müşteri beklentilerine karşılık veriyoruz”

2013 yılından bu yana toplam 195.000 müşteriye ulaştıklarını belirten Gürkan Uğraş, Ofix.com’daki 7.500 ürünü 40.000’e yakın aktif müşterileri ile buluşturduklarını söyledi. Kurumsal ya da bireysel anlamda müşteri beklentilerinin her geçen gün değiştiğine dikkat çeken Gürkan Uğraş, “Biz de bu beklentileri dikkate alarak, müşterilerimizin işini kolaylaştırmak amacıyla otomatik ödeme talimatı uygulamasına dâhil olduk” dedi.

Garanti Bankası ile anlaşma sağlandı

Sektörde bir yeniliğe imza atıp otomatik ödeme talimatı uygulamasını Garanti Bankası ile başlattıklarını vurgulayan ve yakında sektörün iki büyük bankası ile daha anlaşma sağlayacaklarını bildiren Gürkan Uğraş, “Bu uygulama kurumsal müşterilerimizin ödeme süreçlerine rahatlama getirecek. Artık muhasebe ya da satın alma sorumlusu sipariş verdikten sonra patronunu arayıp, cep telefonuna gelen şifreyi sorma gereği duymayacak. Ya da siparişin EFT ya da havale şeklinde nasıl ödeneceği konusundaki endişe ortadan kalkmış olacak. Biz otomatik ödeme sistemi ile bütün bu sorunları ortadan kaldırıyor, müşterilerimize günlük işlerine odaklanmaları için zaman kazandırıyoruz. Uygulamaya dâhil olmak için bankaların otomatik ödeme talimatı kısmına, bir defaya mahsus Ofix.com abone numaranızı giriyorsunuz. O an itibariyle tıpkı elektrik, su, doğal gaz, telefon ve internet faturanızda olduğu gibi Ofix.com faturanız belirlemiş olduğunuz tarihte hesabınızdan otomatik olarak çekiliyor” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here