GittiGidiyor, “Geleceğim E-Ticaret” projesiyle KOBİ’leri sektöre kazandıracak

Türkiye’nin lider e-ticaret platformu GittiGidiyor, Türkiye’de e-ticaret sektörünü kalkındıracak önemli bir projeye imza attı. GittiGidiyor tarafından KOBİ’lerin e-ticarete adım atmalarını teşvik etmek, fiziksel dünyadan online dünyaya geçiş için gereken uygulamalı eğitimleri sunmak ve halihazırda e-ticarette faaliyet gösteren satıcıların verimliliğini artırmak üzere “Geleceğim E-Ticaret” projesi geliştirildi. Proje kapsamında, Türkiye’nin ilk “Geleceğim E-Ticaret” eğitim ofisi İzmir’de açıldı. İzmir’in ardından Bursa ve Gaziantep’te yapılacak açılışlarla 2017 yılı içinde toplam 3 eğitim ofisine ulaşılması hedefleniyor.

Projeyle ilgili bilgi veren GittiGidiyor Genel Müdürü Öget Kantarcı, KOBİ’lerin e-ticarete adım atmakla ilgili yaşadıkları tereddütleri ortadan kaldırmayı ve uygulamalı eğitimlerle hem e-ticarete girmek isteyen firmaların, hem de mevcut satıcılarının işini kolaylaştırmayı amaçladıklarını söyledi. 

Geleceğim E-Ticaret projesiyle yıl sonuna kadar 500 KOBİ’yi e-ticaret sektörüne kazandırmayı hedeflediklerini belirten Kantarcı, “İşlerini e-ticaretle büyütmek isteyen KOBİ’leri ve online satışta verimini artırıp gelirini yükseltmek isteyen satıcılarımızı bu projeyle ekosisteme kazandıracağız” dedi. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here