Sevgili Dostlar,

Aylar önce başvuru yaptığım LinkedIN Live için en sonunda onay geldi. Artık canlı yayınlarımızı sadece YouTube, Facebook, Periscope ve Twitch’den değil aynı zamanda LinkedIn üzerinden de yapacak ve önceden ulaşamadığımız binlerce kişiye de dokunmuş olacağız.

Bugün itibariyle sezonu açtık, eğitimler, etkinlikler, yarışmalar, anketler, kısacası ne ararsanız bu dönem dolu dolu bir dönem bizleri bekliyor. Her zaman olduğu gibi her konuda görüş ve önerilerinize açığım, bana bir mesaj göndermeniz yeterli.

Covid 19 döneminde en çok yazılan, çizilen ve tartışılan konu maskeydi. Alınması gereken en önemli önlemlerden birisi olarak konuşulan maskenin birde ekonomik bir boyutu var. Sadece benim üye olduğum Whatsapp gruplarında yurtdışına ihraç edilmek üzere maske soran onlarca kişiye denk geldim. 1 TL’den başlayıp bazı yerlerde 2-3 TL olan sonrasında 25 kuruşlara kadar fiyatı düşen maskenin 200 – 300 dolar bandına nasıl çıktığını, arz talep dengesini ve züppe etkisi denen kavramı Mahfi Eğilmez’in bu güzel yazısından okumanızı tavsiye ederim.

Aranızda benim gibi YouTube kanalını geliştirmek, daha iyi seviyelere getirmek isteyenler için de son zamanlarda okuduğum en güzel yazılardan birisini paylaşmış olayım, meraklısı için güzel bir bilgilendirme olmuş.

Bu hafta boyunca sabahları E-Ticarete Başlıyorum adlı eğitim programları, Salı ve Perşembe günü Faydalı Eğitimler sitemizde göreceğiniz eğitim programları ve 2 adet sohbet programımız var. Yakın dönemde başlatmayı planladığımız birçok program içinde görüşmelerimiz sürüyor, farklı ilgi alanlarına yönelik konularla da karşınızda olacağız. Bu programları izleyebilmek için YouTube kanalıma abone olmanız, önümüzdeki canlı yayınlardan hoşunuza gidenlere hatırlatıcı oluştur demeniz yeterli, böylece her canlı yayından otomatik olarak haberdar olacaksınız.

Programlarımızın içeriğini zenginleştirmek ve sanki bir TV kanalı izlermişcesine bir hava katabilmek için oldukça titiz çalışmalar yürütüyoruz. Reklam kuşakları da ekleyeceğimiz programlarda sürpriz hediyeler vereceğimiz Haftanın Yarışması adlı bir bölüm olacak. Birbirinden güzel hediyelerin verileceği bu yarışma programını kaçırmak istemiyorsanız bu Instagram hesabını takip etmenizi tavsiye ederiz.

Haftalık e-bültenimizi bizi yakından takip edenlerin almasını arzuladığımızdan dolayı listemizi sadeleştirmeye karar verdik. Eğer bizden her hafta bu e-bülteni almaya devam etmek istiyorsanız lütfen buraya şimdiden üye olun. Yakın zamanda bültenlerimizi sadece buraya üye olanlara göndereceğimizden şimdiden kaydınızı yapmanızı tavsiye ederiz.

Aşağıda bir sürü şey sizleri bekliyor, umarım hoşça vakit geçirirsiniz.

Güzel bir hafta olması dileğiyle
Sevgiler
Murat Erdör

Haftanın Sosyal Etkinlikleri
https://us5.campaign-archive.com/?u=cbade4269ffe4ff9de237885b&id=37b8dfa738

Haftanın Sohbetleri
E-İhracat Sohbetleri: https://youtu.be/EbA7wGfgPUU
E-Ticaret Sohbetleri: https://youtu.be/Lxio12yUIts

Haftanın Eğitimleri
E-Ticarete Başlıyorum (1. Gün): https://youtu.be/Nl9i3z7ZiGk
Odaklı Çalışma Sanatı: https://www.faydaliegitimler.com/odakli-calisma-sanati
E-Ticarete Başlıyorum (2. Gün): https://youtu.be/9e7_ro5oD_Y
B2B Satış ve İkna Teknikleri: https://www.faydaliegitimler.com/b2b-satis-ve-ikna-teknikleri
E-Ticarete Başlıyorum (3. Gün): https://youtu.be/ybLolXqK-FA

Haftanın Videoları

Ücretsiz E-Ticaret Eğitimleri: https://youtu.be/6Nn3Y3S8Roo

Faydalı Eğitimler Başlıyor: https://youtu.be/nFFzq4RN0To

Seviyorsan Git Söyle: https://youtu.be/wWMGeRYOSqE

Artık YouTube Zamanı: https://youtu.be/ThQSl6lbj6o

Ready For Change: https://youtu.be/8jgdMNu15C0

Haftanın Şarkısı

Mory Kante Yeke Yeke: https://youtu.be/bJNiMNUSrw8

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here