Sevgili Dostlar,

Eylül ayı kimisi için okula dönme heyecanı, kimisi için iş hayatında yeni projelere odaklanma, kimisi için yazlıktaki arkadaşlardan ayrılmanın verdiği üzüntü, kimisi için akşamları hafiften serinleyen bir hava, kimisi için yeni tayin olunan şehre alışma, kimisi için yeni başlayacağı üniversiteye adapte olma. Kısacası Eylül ayı hem sosyal hem de iş hayatımızda senenin en önemli dönüşüm yaşanan zamanlarından bir tanesi.

Peki 2020 senesinin Eylül ayında bu tatlı heyecanlardan hangisini yaşıyoruz? Yaz ayının insana verdiği pozitif havanın azalması, Covid 19 vakalarının artmasından dolayı insanlarda endişe hakim ama her konuda belirsizliğin olduğu bir dönemde de bu zaten doğal değil mi? Ben dahil hepimizin kafasında onlarca soru işareti var ama korku içinde hayata devam etmek işleri zorlaştırıyor, bu yüzden bu dönem hepimizin birbirine destek olması ve hoşgörü ile yaklaşması gerekiyor.

Sabahları biraz erken kalkıp hafif egzersiz yapmak, haftanın 3-4 günü tempolu yürümek, her yeni bir günü yeni bir başlangıç olarak görmek, biraz iç sesimizi dinleyip anda kalabilmek, her konuda pozitif düşünmeye çalışıp moralimizi yüksek tutmaya çalışmak emin olun çok iyi geliyor. Ben bu dönem bunu uyguluyorum ve kendimi çok daha iyi hissediyorum. Elbet geçecek gidecek bu garip günler, şimdi işe, kendimize ve sevdiklerimize konsantre olma ve her zamankinden fazla enerjik olma zamanı.

Etkinlik sezonunu geçen hafta açtık, birbirinden değerli konuklarla önümüzdeki dönemi değerlendirdik. Yakında E-Ticaret Sohbetleri ve E-İhracat Sohbetlerine başlıyoruz, Kariyer Sohbetleri başta olmak üzere farklı programlar içinde belli firmalardan geri dönüş bekliyoruz, eğer bu programlardan haberdar olmak istiyorsanız lütfen şimdiden YouTube kanalıma abone olun.

Eğitimlere de bu hafta başlıyoruz. Online platformdan çok uygun fiyata sunduğumuz eğitimler sonrasında hem e-sertifika vereceğiz hem de her ay sonu yapılacak networking partisine giriş hakkı vereceğiz. Bu arada her ay düzenlenecek E-Ticarete Başlıyorum adlı eğitim programına 14 Eylül’de YouTube üzerinden başlayacağız. Program sonrasında bir kişiye web sayfasının hediye edileceği eğitim programı hakkında Pazartesi akşamı bir lansman yapılacak, mutlaka bekleriz.

Haftalık e-bültenimizi bizi yakından takip edenlerin almasını arzuladığımızdan dolayı listemizi sadeleştirmeye karar verdik. Eğer bizden her hafta bu e-bülteni almaya devam etmek istiyorsanız lütfen buraya şimdiden üye olun. Yakın zamanda bültenlerimizi sadece buraya üye olanlara göndereceğimizden şimdiden kaydınızı yapmanızı tavsiye ederiz.

Aşağıda bir sürü şey sizleri bekliyor, umarım hoşça vakit geçirirsiniz.

Güzel bir hafta olması dileğiyle

Sevgiler

Murat Erdör

Haftanın Sosyal Etkinlikleri

Sadece 5 Dakika ekibimiz tarafından hazırlanan Cumartesi günkü bültende yer alan kitap, film, online eğitim, müzik ve sanat etkinliklerine ulaşmak isterseniz lütfen buraya tıklayın.

Türkiye ve Dünyadaki gelişmeler hakkında özenle hazırlanmış bültenimizin her sabah e-posta adresinize gelmesini isterseniz bu linkten üye olabilirsiniz.

Markanızın bu bültende yer alıp görünür olmasını isterseniz bu adrese mesaj gönderebilirsiniz.

Haftanın Etkinlikleri

Yeni Nesil İşler Sayesinde Para Kazanma: https://bit.ly/2DAFeVu

Haftanın Eğitimleri

Temel Girişimcilik: https://www.faydaliegitimler.com/temel-girisimcilik

İş Hayatında Pozitif ve Negatif Davranışlar: https://www.faydaliegitimler.com/is-hayatinda-pozitif-ve-negatif-davranislar

Haftanın Videoları

Geçen haftaki etkinlikleri izinle paylaşmak istedik, kaçırdıklarınız varsa belki göz atmak istersiniz.

Değişime Hazır mısın?

Değişime Hazır Mısın sloganıyla başlattığımız Ready For Change platformuna üye olmak isterseniz lütfen tıklayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here