Artık Yalnız Değilsin

0
114

Sevgili Dostlar,

Dünyada çok az örneği olan ülkemizde de ilk olma özelliğini taşıyan Ready For Change adlı platformu bu ay başında hayata geçirdik.

Bu günlerde herkese ilaç gibi gelecek, evlere kapanmaya başladığımız bugünlerde hem sosyalleşmemizi sağlayacak hem de kişisel gelişimimize katkıda bulunacak platformun Ekim ayındaki konusu Etkili İletişim olacak.

Her ay Perşembe akşamları online buluşacağımız platformda ilk hafta ayın değerlendirmesini yapacak, ikinci hafta özel bir konuğumuz ile ayın konusunu konuşacak, üçüncü haftasında üyelerimizin networking yapıp sohbet etmesini sağlayacak son hafta da iş dünyasından sürpriz bir isim ile hem iş hem sosyal hayata dair sohbet edeceğiz. Uygun şartlar oluştuğu takdirde ayın son Çarşamba günü iş çıkış saatlerinde açık hava bir yerde üyelerimizin fiziki olarakta birbirleriyle tanışmalarını organize edeceğiz.

Bu arada o ayın konusuyla alakalı film, video ve kitap önerileri olan, üyelerin kendilerini ayın konusu ile alakalı değerlendirmeleri için özenle hazırlanmış ayın dosyasını ve ayın kitabını da üyelerimize göndereceğiz.

Platformu aşağıdaki bir videoda özetledik, merak edenler aşağıdaki videomuzdan izleyebilir.

Üyelik ile ilgili detayları şartlarını öğrenmek için bu sayfaya bakabilir, abone olmak isterseniz buradan işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Güzel bir hafta olması dileğiyle
Sevgiler
Murat Erdör

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here