Aramıza Katıl Gücümüze Güç Kat

0
101

Sevgili Dostlar,

Uzun zamandan beri hazırlıklarını yaptığımız dünyada çok az örneği olan ülkemizde de ilk olma özelliğini taşıyan Ready For Change adlı platformu için ilk kayıtlar gelmeye başladı. Bu günlerde herkese ilaç gibi gelecek, evlere kapanmaya başladığımız bugünlerde hem sosyalleşmemizi sağlayacak hem de kişisel gelişimimize katkıda bulunacak platformun Ekim ayındaki konusu Etkili İletişim olacak.

Her ay Perşembe akşamları online buluşacağımız platformda ilk hafta ayın değerlendirmesini yapacak, ikinci hafta özel bir konuğumuz ile ayın konusunu konuşacak, üçüncü haftasında üyelerimizin networking yapıp sohbet etmesini sağlayacak son hafta da iş dünyasından sürpriz bir isim ile hem iş hem sosyal hayata dair sohbet edeceğiz.

Uygun şartlar oluştuğu takdirde ayın son Çarşamba günü iş çıkış saatlerinde açık hava bir yerde üyelerimizin fiziki olarakta birbirleriyle tanışmalarını organize edeceğiz. Bu arada o ayın konusuyla alakalı film, video ve kitap önerileri olan ve üyelerin kendilerini ayın konusu ile alakalı değerlendirmeleri için özenle hazırlanmış ayın dosyasını da ay başında göndereceğiz.

Uzun zamandan beri her detayını tek tek gözden geçirdiğimiz herkesin kendisine birşeyler katacağı, yeni insanlarla tanışacağı ve kafasını dağıtacağı çok keyifli bir platformu hayata geçirdik.

Aboneliklerin başladığı bugünlerde sizleri de aramızda görmeyi çok isteriz. Platformu 100 saniyelik bir videoda özetledik, merak edenler aşağıdaki videomuzdan izleyebilir, isteyenler geçen hafta konuyla alakalı yaptığımız daha uzun süren sohbet programını izleyebilir. Üyelik ile ilgili detayları şartlarını öğrenmek için bu sayfaya bakabilir, abone olmak isterseniz buradan işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Güzel bir hafta olması dileğiyle
Sevgiler
Murat Erdör

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here