ABONESEPETİ, TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK DERGİ TEDARİK PORTALI  444DERGİ.COM’U TÜM OPERASYONLARI İLE SATIN ALDI 

ABONELİK İŞLEMLERİNİ GÜVENLİ, EKONOMİK VE İHTİYACINIZA YÖNELİK ÇÖZMENİN 

EN KOLAY YOLU abonesepeti.com

Tek panelden tüm kurumları karşılaştırıp doğru aboneliği başlatmak ve ihtiyacı karşılamayan abonelikler nedeni ile mutsuz müşteri deneyiminin önüne geçmek amacıyla Deniz Okumuş tarafından kurulan AboneSepeti, Türkiye’nin en büyük dergi abonelik platformu olan ve tüm yayıncıların dergilerini müşterilerine 70% e varan avantajlı fiyatlarla düzenli olarak ulaştıran 444dergi.com’u tüm operasyonları ile satın aldı.  Telekomünikasyon servis sağlayıcılarını tek panelde toplayarak abonelik sistemini daha kolay, avantajlı ve ekonomik olmasını sağlayan abonesepeti.com şimdi aynı tecrübeyi yazılı basında göstermek için 444dergi.com ile büyük bir adım attı.

ABONESEPETİ

ABONESEPETİ; Güvenli abonelik hizmetlerini yorulmanıza izin vermeden,  20+ kişilik tecrübeli merkez ofis ekibiyle size hızla hazırlar, dağıtım ekibiyle ulaştırır

Mobil-GSM, İnternet, Dijital TV platformları, Ev Telefonu, Elektrik, Su, Doğalgaz, Gazete ve Dergi Aboneliği gibi hizmetleri cazip fiyat avantajları ile beraber sunan Abonesepeti, internet üzerinden “tek tuşla” çok daha hızlı ve kolay bir biçimde abonelik işlemleri gerçekleştirilebiliyor.

“GÜVENLİ ABONELİK DÖNEMİ”

Abonesepeti, ilk hizmet başlangıcından abonelik iptaline kadarki bütün süreçlerde, tüketicilerin kurumlarla yaşadıkları sorunları en aza indirmeyi ve abonelere cazip fiyat avantajlarıyla hızlı ve kolay çözümler sunuyor.


Abonesepeti, abonelik işlemleri sırasında kimi zaman yaşanan, bilgi güvenliği ve gizliliğin ihlali ile ilgili riskleri de ortadan kaldırıyor. Müşterilerine “Güvenli Abonelik” anlayışıyla hizmet sunan Abonesepeti, Türkiye’nin alanında ilk ve tek platformu olma özelliği ile öne çıkıyor.

Girişimci Deniz Okumuş liderliğinde; abonelik piyasasındaki süreçlere hakim ve tecrübeli bir ekip tarafından teknolojisi hazırlanan Abonesepeti, pazarın ihtiyaçları doğrultusunda sektöre yenilik getirdi. Türkiye’nin önde gelen Telekomünikasyon hizmet sağlayıcıları; Digitürk, D-Smart, Superonline, TurkTelekom, Türksat ve Vodafone gibi 20’den fazla şirketin abonelikle ilgili işlemlerini gerçekleştirmeye başladı.

Hedefi bireysel ve kurumsal aboneliklerin tümünde destek olmak ve doğru hizmetin talep eden kişiye ulaşmasını sağlamak

Şirket Ortağım Melek Yatırımcı Ağı Güvencesiyle

Abonesepeti, benzersiz iş modeliyle “start up” yatırım dünyasının önde gelen isimlerinin de dikkatini çekti. Ocak 2017 itibariyle Şirket Ortağım Melek Yatırımcı Ağı öncülüğünde dokuz yatırımcıdan ilk etap yatırımını alan Abonesepeti A.Ş. nin Yönetim Kurulu Başkanlığını Mehmet Buldurgan  yapmaktadır. 


CEO Deniz Okumuş; Abonesepeti’ni müşterilerin gözünde cazip kılacak en önemli etkenin, öncelikle avantajlı fiyat seçenekleri, yerinde hizmet, güvenli, hızlı ve kolay “tek tuşla” başvuru imkanlarının bir araya toplanması olduğunu vurguluyor.

Abonesepeti’nde, ihtiyaç duyulan hizmetler bayiye gitmeden karşılaştırmalı olarak listelenebilirken, Aboneye sadece kendisine uygun seçeneğe karar vermek kalıyor. Devamında ise bütün işlemler Abonesepeti ekibi tarafından tamamlanıp abonelik başlatılıyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here