Tek panelden tüm kurumları karşılaştırıp doğru aboneliği başlatmak ve ihtiyacı karşılamayan abonelikler nedeni ile mutsuz müşteri deneyiminin önüne geçmek amacıyla Deniz Okumuş tarafından kurulan AboneSepeti, Türkiye’nin en büyük dergi abonelik platformu olan ve tüm yayıncıların dergilerini müşterilerine 70% e varan avantajlı fiyatlarla düzenli olarak ulaştıran 444dergi.com’u tüm operasyonları ile satın aldı.  Telekomünikasyon servis sağlayıcılarını tek panelde toplayarak abonelik sistemini daha kolay, avantajlı ve ekonomik olmasını sağlayan abonesepeti.com şimdi aynı tecrübeyi yazılı basında göstermek için 444dergi.com ile büyük bir adım attı.

Nuspa Online’da Hayat 

Mars Sportif bünyesinde faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük day spası NUSPA, 15 şubeden oluşan geniş lokasyon ağı ile masaj tutkunlarına benzersiz bir deneyim yaşatırken, şubelerinde verdiği tüm hizmetleri www.nuspa.com.tr çatısı altında toplayarak misafirlerinin işlemlerini daha hızlı ve kolay yapmalarını sağlıyor. NUSPA misafirleri www.nuspa.com.tr adresi üzerinden masaj, cilt bakımı ve vücut bakımı gibi hizmetleri online olarak satın alabiliyor veya rezervasyonlarını yöneterek randevularını kolayca oluşturabiliyor. Tüm bunların yanı sıra misafirler aynı zamanda web sitesindeki masaj paketleri, zengin terapi seçenekleri ve hediye kuponu ile sevdiklerine de eşsiz bir deneyim hediye edebiliyor. NUSPA, misafirlerine online hizmet sunan Türkiye’deki ilk spa zinciri olma özelliğini de taşıyor.

Kahve Dünyasından Kişiye Özel Paketler

Son dönemde dünyada artan kişiselleştirilmiş ürün talebi artarken bu trendleri yakından takip eden Kahve Dünyası da kullanıcılarına özel ürünler sunmaya başladı. Firma kahvedunyasi.com adresinden ürün alanlar için özel hediye kutuları sunmaya başladı. Sevdiklerinizin yeni işini ve doğum günlerini tebrik etmek, geçmiş olsun mesajı iletmek veya sevgi mesajları göndermek için birbirinden farklı onlarca ürünün olduğu kutulardan birisini seçip gönderebiliyorsunuz. Bu arada kutuların içine fotoğraf ekleyebilme özelliği eklenerek güzel bir farkındalık yaratılmış. Detaylı bilgi ve kutu örnekleri için şirketin web sayfasına bakabilirsiniz.

Bu yazı E-Ticaret Çağı Dergisinde yer almıştır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here