Teknoloji, tasarım ve pazarlama dünyasının, konusunda “en iyisi” olarak bilinen mentorlarıyla kendini geliştirmek isteyen profesyonelleri ve girişimcileri bir araya getirenSHERPA Blog Webinar’ları, özgün ve kaliteli içeriklerinin yanı sıra; pratik bilgi odaklı olması, canlı ve birebir etkileşime izin vermesi, eğitmenle öğrenci arasında iletişimi devam ettiren yapısı ve eğitim materyaline sonrasında da uzun süre erişilebilmesiyle ön plana çıkıyor.

Katılımcılar, SHERPA Blog Webinar’larından ihtiyaçlarına göre Online Eğitimler, Özel Soru Cevap Seansları, Mentorluk Seansları, Atölye ve Workshop’lar, Özel Video Röportaj ve Söyleşiler, Paneller gibi 7 ayrı temada gerçekleşecek webinarlardan istediklerine katılabilecekler.

SHERPA Blog Webinarları, “Girişimcinin karabasanı: Bu fikir tutar mı?” mentorluk seansıyla devam ediyor.

Bugün 15 bin girişimciye fikirlerini iş fikrine dönüştürmekte ve başkalarıyla paylaşma imkanı sunan Ciz.io platformunun, SHERPA UX Design Studio’nun ve SHERPA Blog’un Kurucusu Yakup Bayrak’ın mentorluğunda verilecek “Girişimcinin karabasanı: Bu fikir tutar mı? Webinarı, 18 Eylül, Salı günü 1,5 saatlik bir “Mentorluk Seansı” ile gerçekleştirilecek.

Tutanın fikrin kendisi değil, iş modeli olduğunun anlatılacağı webinarda, katılımcılar bir iş fikrini yaratmanın, iş modeli tasarlamanın, fikir bulmaktan çok daha zor bir icraat olduğunu öğrenirken, bir yandan da nasıl yapılacağını detaylıca öğrenecekler. Bu sırada, aynı dertlerden muzdarip diğer katılımcılar webinar boyunca sordukları soruların yanıtlarını birlikte alabilecek ve belki daha önceden hiç düşünmedikleri detaylar hakkında aydınlanma fırsatını yakalayabilecekler.

Nereden başlayacağını bilemeyen ama fikrini hayata geçirmek isteyen girişimciler, varolan iş modelini geliştirmek isteyenler, kurum içi katma değerli servisler için model geliştiren iş analistleri veya ürün yöneticilerinin katılabileceği “Girişimcinin karabasanı: Bu fikir tutar mı?” konulu webinar, 18 Eylül, Salı günü 20.30 – 22.00 saatleri arasında SHERPA Blog’da online gerçekleştirilecek.

Webinara katılmak için: https://sherpa.blog/etkinlik/girisimcilik-icin-is-…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here