Sevgili Dostlar,

Jetonlu telefon kulübeleri, walkmanlerde dinlediğimiz kasetler, kasalı bilgisayarlar, tüplü televizyonlar, oyun oynadığımız atari salonları, TV hediye eden  gazeteler, alışveriş yapılan bakkallar, bir konuyu araştırdığımızda göz attığımız ansiklopediler, birbirimize yazdığımız mektuplar, bilgisayar dosyalarını sakladığımız disketler, mesaj gönderdiğimiz çağrı cihazları ve daha niceleri. Kısacası 90’lı yıllar…

Spotify’dan yüksek kalitede dinlediğimiz müzikler, el büyüklüğünde mini bilgisayarlar, buluta saklanan veriler, güncel haberlere erişim sağladığımız online kanallar, aplikasyonlardan yapılan alışverişler, iletişim için gönderilen e-postalar, değil konuşmak içtiğimiz kahvenin ödemesini bile yapabildiğimiz cep telefonları. Kısacası 2020…

30 senede yaşanan muazzam bir değişimi artık çok daha hızlı yaşıyor, her gün bambaşka gelişmelerle karşılaşıyoruz. Hayatta kalmak için ya bu değişime ayak uyduracağız ya da kaybolup gideceğiz.

Sorun şu ki, önceliği hangi konuya vereceğimizi bilmiyor, gündemi yakından takip etmeye vakit ayıramıyor, deneyiminden fayda sağlayacak kişilerle bir araya gelemiyor ve bizimle aşağı yukarı aynı beklentide olan insanlarla tanışamıyoruz.

İşte bu ihtiyaca yönelik ortaya çıkan Ready For Change’de az ve öz içerik sunarak kısa zamanda gündemi yakalamanızı sağlıyoruz. Geçen yılları Erkin Koray’ın efsane şarkısı eşliğinde düşünüp hüzünlenmek yerine sizde aramıza katılın gücümüze güç katın.

Buraya tıklayın biz bize olduğumuz bu harika platforma sizde katılın.

Bitirmeden, Çarşamba akşamı herkese açık olan sohbet programına da hepinizi bekliyoruz.

Güzel bir hafta olması dileğiyle
Sevgiler
Murat Erdör

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here