KOBİ’lerin e-Ticaret ekosistemine katkısını artırmak ve dijitalleşmelerini vurgulamak amacıyla düzenlenen KOBİ E-Ticaret Zirvesi bu yıl ikinci kez gerçekleştiriliyor. 20 Kasım’da InterContinental Istanbul’da organize edilecek KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nin dikkat çeken özelliklerinden biri ücretsiz olması.

Üniversite-Özel Sektör İşbirliğiyle Düzenlenen İlk e-Ticaret Etkinliği

KOBİ E-Ticaret Zirvesi, Türkiye’nin lider e-Ticaret altyapı sağlayıcısı IdeaSoft ve Google Türkiye ana sponsorluğunda hayata geçiyor. Geçen yıl ilk kez yapılan KOBİ E-Ticaret Zirvesi, üniversite-özel sektör işbirliğinde düzenlenen ilk e-Ticaret etkinliği olarak dikkat çekmişti. 2017’deki zirvenin üniversite destekçisi olan Beykent Üniversitesi, bu yıl da KOBİ E-Ticaret Zirvesi’ne katkı sağlayacak. 500’e yakın KOBİ’nin katıldığı 2017’deki ilk etkinliğe bu sene daha yüksek bir katılım bekleniyor. 

KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nde 20’den Fazla Konuşmacı

20 Kasım 2018 tarihinde InterContinental Istanbul’da gerçekleştirilecek KOBİ e-Ticaret Zirvesi’nde bu yıl 20’den fazla konuşmacı görüşlerini paylaşacak. Konuşmacılar arasında yer alan önemli isimlerden bazıları şöyle: Şebnem Erzan (Google Türkiye, Ortadoğu, Afrika Kanal Satış Yöneticisi), Serkan Yazıcıoğlu (BKM Genel Müdür Yardımcısı), Barbaros Özbuğutu (iyzico CEO’su), Emre Güzer (PayU Türkiye CEO’su), Melike Kara (Turkcell Ödeme Hizmetleri Genel Müdürü) ve Koray Bahar (Foriba CEO’su). 

KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nde; pazaryerinde satış yapmak, e-Ticarette lojistiğin önemi, sosyal medyadan satış ve e-Ticarette e-Fatura kolaylıkları gibi konu başlıkları ele alınacak. Öte yandan, etkinlikte bir deneyim alanı da bulunacak ve KOBİ’ler burada yeni ürün ve hizmetleri deneyimleme fırsatı bulacak. KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nde sunuculuk görevini ise ünlü şovmen Geveze üstlenecek. 

IdeaSoft CEO’su Seyhun Özkara: E-Ticarete ve KOBİ’lerin dijitalleşmesine ilgi duyanları etkinliğe bekliyoruz

KOBİ E-Ticaret Zirvesi’ne ilişkin bir değerlendirme yapan IdeaSoft Genel Müdürü Seyhun Özkara, “Geçen yıl ilkini düzenlediğimiz ve 500’e yakın KOBİ’yi bir araya getirdiğimiz E-Ticaret KOBİ Zirvesi’nin bu yıl ikincisini gerçekleştiriyoruz. Etkinlikle KOBİ’lerin dijitalleşmesini çok önemsediğimizi vurgulamak istiyorum. Bu noktada ana sponsorumuz Google Türkiye’nin desteği bizim için çok önemli. Türkiye’de her geçen gün büyüyen e-Ticaret ekosisteminde ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla KOBİ’leri bir araya getiriyoruz. Dolu bir programla KOBİ’lerin dijitalleşme sürecinde ihtiyaç duyacakları konu ve konuşmacıları buluşturduk. Katılımın ücretsiz olduğu zirvemize e-Ticarete ilgi duyan bütün KOBİ’leri bekliyoruz” dedi.

20 Kasım’da InterContinental Istanbul’da düzenlenecek KOBİ E-Ticaret Zirvesi’ne katılmak ve program hakkında bilgi almak için https://www.kobieticaretzirvesi.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here