Sevgili Dostlar,

En sonunda beklenen oldu ve büyükşehirlerde sokağa çıkma hafta sonu için yasaklandı. Başlık biraz ironi, ev hayatını sanırım benim gibi seven pek yoktur ama ben bile bunaldım artık, çıkalım edelim hava alalım istiyor insan ama malum sebeplerden dolayı evdeyiz. Seneler önce Japonya’ya gittiğimde sokaklarda çoğu kişide maske görmüş, insanlara garip garip bakmış, anlam verememiştim. Şimdi sokaklarda her 10 kişiden 8’inde maske görünce aklıma o günler geliyor, o dönem bana acayip gelen şey bugün bizim başımıza gelmişti. Demem o ki hayat çok şeye gebe, bu dönemden sonra kesinlikle çoğu şey değişecek ve seneye bu zamanlarda bu günlerle alakalı yüzlerce belgesel ve program izleyeceğiz. Kimisi doğanın kendisini nasıl toparladığıyla, kimisi yaşanan traji komik olaylarla, kimisi yaşanan psikolojik travma sonrası değişen hayatlarla, kimisi krizi iletişimini iyi yönetip krizi fırsata çeviren markalarla, kimisi ise ona hayatta bir şey olmaz denen markaların hazin sonuyla alakalı. 

Cuma akşamı yaptığımız E-Ticaret Sohbetlerine ilgi muhteşemdi. Finalde online olarak yaptığımız yarışma sonrası bunu sürekli olarak yapmak ile alakalı talepler aldık ve hep planladığımız ama olur mu dediğimiz Haftanın Yarışmasına bugünden itibaren başlama kararı aldık. İlk kez sizin gördüğünüz bu yarışma Cumartesi akşamına kadar açık olacak. İlk defa bu bülteni takip eden siz değerli dostlarımızla paylaştığım Haftanın Yarışmasına katılmak için lütfen tıklayınız.

Göz atmanızda fayda olduğunu düşündüğüm iki tane rapor var. İlki, Deloitte’un Covid-19 salgınının ülkemizdeki hangi sektörleri ne kadar etkilediğiyle alakalı rapordiğeri ise UNITE.AD tarafından hazırlanan COVID-19 X Influencer Marketing sunumu, umarım hoşunuza gider.

Güzel bir hafta olması dileğiyle
Sevgiler
Murat Erdör

Online Sohbetler

Geçen hafta devam ettiğimiz Online Sohbetlerde birbirinden güzel konuklar ile gündemdeki konuları konuşmaya devam ettik. Kaçıranlar linklere tıklayarak izleyebilir.

Haftaın Anketi

Geçen hafta yaptığımız Evet/Hayır anketinde ”Evde bir yazıcınız var mı? diye sorduk, %61 Hayır cevabı aldık. Geçen haftaki diğer anketimizde ise Hangisi diye sorduk, % 69 Starbucks – %31 Caffe Nero cevabını aldık.

Sadece 3 saniyenizi alacak Evet/Hayır ve Hangisi anketlerimize katılıp bize destek olursanız çok seviniriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here