Günaydın

0
99

Sevgili Dostlar,

Geçen hafta ilkini yaptığımız Online Buluşmada harika bir sinerji yakaladık. Etkinlikte bu dönemin değerlendirmesi yapıldı, herkes içini döktü, kim kime nasıl destek olabilir paylaşıldı ve ileriye yönelik fırsatlardan bahsedildi. Finalde sürükleyici bir yarışma ile kitap hediye ettiğimiz ve  90 dakikada bitmesini hedeflediğimiz program tam 120 dakika sürdü. Anlaşılan o ki, herkes bu dönemde konuşmayı, dertleşmeyi ve fikir alışverişinde bulunmayı çok ama çok özlemiş, işte bu yüzden 13 Mayıs akşamı Korona Bahane Online Buluşma Şahane adlı etkinliğin ikincisini yapacağız. İlgilenenler şimdiden kayıtlarını buradan yapabilirler.

Bu hafta gene gündemle alakalı konular hakkında 3 online sohbet olacak. Çarşamba günü eğitim konusunun çok yoğun konuşulduğu bugünlerde gelecekte eğitimin nasıl olacağını konuşacağız, Cuma akşamı ise bir klasik haline gelen E-Ticaret Sohbetlerinde son dönemdeki gelişmeleri değerlendireceğiz, Cumartesi günü ise online mecralarda yeni satış kanalları ile alakalı deneyimleri paylaşacağız. Mayıs ayındaki diğer etkinliklere de buradan göz atabilir şimdiden yerinizi ayırabilirsiniz.

Bültenlerdeki yarışma, anket, video ve diğer içerikler ile alakalı sizlerden çok güzel geri bildirimler alıyorum. Yapıcı biçimde eleştiren, destekleyen ve moral veren bütün dostlara buradan selam olsun. Şu anda bu satırları okuduğunuzu bilmek bile benim için çok kıymetli, çok değerli, sağolun varolun.

Bugün Korona’nın K’sını ağzıma almadan bu bülteni bitirmek, güneşli bir havada evde oturduğumuz bugün de sağlıklı olduğumuz için şükretmek, morallerin çok daha yüksek olduğu, işlerin bir şekilde yoluna girdiği bir dönemde fiziki olarak buluşmak üzere diyerek noktayı koymak istiyorum.      

Güzel bir hafta olması dileğiyle
Sevgiler
Murat Erdör

Haftanın Sosyal Etkinlikleri

Sadece 5 Dakika ekibimiz tarafından hazırlanan dünkü bültende yer alan Online Sanat Etkinlikleri, Online Eğitim / Gelişim Etkinlikleri ve Evde “Keyifli Zaman” Önerilerine ulaşmak isterseniz lütfen buraya tıklayın. Türkiye ve Dünyadaki gelişmeler hakkında özenle hazırlanmış bültenimizin her sabah e-posta adresinize gelmesini isterseniz bu linkten üye olabilirsiniz.

Haftanın Yarışması

Farklı konularda bilgi seviyenizi ölçmek için hazırladığımız bu yarışmada doğru cevabı en hızlı veren en yüksek puanı alıyor. Cumartesi akşamına kadar açık olacak yarışmada yer almak isterseniz bu linke tıklayabilirsiniz.

Haftanın Eğlenceli Paylaşımları

Olaylar Çok Karışık: Nevzat Aydın, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Al Pacino’nun doğum gününü kutladı ve birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Takipçileri ise Pacino’yu Aydın’ın öz babası sandı.

O Zaman Dans: Sultangazi’de sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle dışarı çıkamayanlar evlerinden müzik çalarak eğlendi. Bu sırada sokaktaki çöpleri toplayan bir görevli de çalan şarkı ve türkülere dans ederek eşlik edince ortaya renkli görüntüler çıktı.

Haftanın Videoları 

Geçen hafta devam ettiğimiz Online Sohbetlerde birbirinden güzel konuklar ile gündemdeki konuları konuşmaya devam ettik. Kaçıranlar linklere tıklayarak izleyebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here