Dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin online dünyada başarılı olması için gerekli araç ve yardımı sunan GoDaddy, dünyanın dört bir yanındaki, girişimci olarak kendi yolunu çizen kişi ve kuruluşlara sağladığı desteği temsil eden yeni logosunu yayınladı.

GoDaddy’nin “GO” isimli yeni logosu şirketin farklı geçmiş ve kültürlerden girişimcileri her alanda destekleyişinin, insan ve teknolojiyi bir araya getirerek sunduğu ürün ve hizmetlerin neşeli bir yansıması.

GoDaddy CMO’su Fara Howard, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “GoDaddy, kapsayıcı girişimcilik konusunda öne çıkan bir marka olarak çalışma şeklini değiştirmek isteyen, fikirlerini hayata geçirerek daha iyi bir yaşam sürmeyi hedefleyen herkese yardımcı oluyor. Online dünyaya ilk adımı atmaktan ilk siparişlerini göndermeye veya yeni bir pazarlama kampanyası oluşturmaya kadar girişimcilerin yolun neresinde oldukları fark etmeksizin GoDaddy tavsiyeler, destek ve başarılı olmak için ihtiyaçları olacak araçları sağlayarak onlara yol gösteriyor.”

GoDaddy Chief Brand Officer Cameron Scott ise, “GO, topluluğumuza kendi ayakları üzerinde durabilecekleri, sevdikleri işi yapabilecekleri mesajını veriyor. Girişimciler GO’yu gördüklerinde fikirlerini hayata geçirme yolunda yanlarında duran, her adımda onları destekleyen biri olduğunu bilecekler,” dedi.

GoDaddy’nin bunu başarabilmesinin özünde girişimcilerin fikirlerini online ortamda hayata geçirmesine yardımcı olan sezgisel ürünler ile eşsiz rehberlik hizmetleri yer alıyor. GO, GoDaddy’nin teknoloji ve insanlığı bir araya getirerek müşterilerinin yeni fırsatlar değerlendirmesine yardımcı olmaya olan bağlılığını pekiştiriyor:

  • GoDaddy’nin dünya genelinde 6 binden fazla çalışanın görev aldığı GoDaddy Destek Ekipleri bulunuyor ve onlar müşterilerle ayda yaklaşık 2 milyon görüşme yapıyor. GoDaddy, destek ekipleriyle müşterilerine işlerine isim verme, iş kurma, işlerini büyütme ve yönetme gibi adımlardan oluşan yolculukları boyunca yardımcı bilgi ve desteği sunuyor.
  • GoDaddy, girişimcilerin online dünyada büyüme ve ilerleme elde etmesine yardımcı olacak yeni ürünler geliştirmeye de devam ediyor. Bunun en yeni örneklerinden biri olan Web Siteleri + Pazarlama Araçları, kolay kullanılabilir web sitesi kurulum aracı ile online pazarlama araçlarını bir araya getiriyor.

GoDaddy markası, GO’nun hikâyesi ve dijital kaynaklar için https://godaddy.design/the-go/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here