Dijital dönüşümün sıkça konuşulduğu günümüzde eğitim konusunda da her gün yeni gelişmelere tanık oluyoruz. Konusunda uzman kişilerin belli illerde yaşıyor olmasından dolayı bu kişilerin yaptıkları fiziki eğitimlere gitmek isteyen insanlardan gelen talepler üzerine açılan Faydalı Eğitimler bu anlamda güzel bir misyon edinmiş. İnternet erişiminin olduğu her yerden, insanların güncel konularda birbirinden değerli uzmanlardan eğitim alabilmesi, sorularını sorabilmesi ve bunu çok uygun bütçeler ile sağlaması insanların şimdiden oldukça ilgisini çekmiş durumda. 

Online eğitim denince akla genelde kayıt edilmiş eğitimin sunulması geliyor ama bu platformda canlı online eğitimin daha etkili olacağı düşünülmüş. Eğitim boyunca eğitmen ile iletişim halinde olunabilmesi ve istenen soruların sorulabilmesi sayesinde eğitimden daha fazla verim alınması hedeflenmiş. İlk etapta sadece online eğitimler ile başlayan Faydalı Eğitimlerde ileride sınıf içi eğitimlerin de olması planlanıyor.

Eylül ayından sonra birbirinden değerli eğitmenlerin çarpıcı eğitim başlıklarıyla çok daha aktif olacak sitede birde sosyal sorumluluk kısmı düşünülmüş. Eğitmen olmak isteyip fırsat verilmeyen kişilerin eğitimlerinin de bu platformdan yapmalarına imkan sağlanacak, bunlar ücretsiz olarak sunulacak ve imkanı olmayan kişilerin de bilgiye erişim hakkına destek olunacak.

CDN Hizmeti Sunan Kriweb’den 15 Günlük Ücretsiz Deneme Fırsatı 

Türkiye’nin en büyük hosting markalarından biri olma yolunda ilerleyen Kriweb, 21 yıldır teknoloji sektöründe  bir çok yeniliğe imza attı. Hosting, SSL, alan adı ürünlerine ulaşmanın kolay, hızlı ve pratik yolu olan Kriweb.com CDN hizmetini teknoloji dünyası ile buluşturdu. 

Sitenizin tüm dünyada çok hızlı bir şekilde erişilebilir hale gelmesini, arama motoru sıralamalarında üst sıralarda çıkmasını, sorunsuz bir web sitesi hizmeti sunarak satışlarınızın artmasını, SEO skorunuzun daha yüksek olmasını, site trafiğinizi kontrol altına almanızı ve yoğunluktan dolayı yaşadığınız sunucu sorunlarını ortadan kaldırmasına imkan tanıyan CDN hizmeti sayesinde markanızın prestiji artar, web sayfanıza ulaşma süresi hızlanarak işlemlerin güvenilir olmasını sağlar.

Kriweb Türkiye’de bir ilke imza atarak online kurulum ile dakikalar içerisinde CDN teknolojisini aktive edebilme imkanı sağlıyor. Anında kurulum, Türkiye lokasyonundan data iletimi, alan adı ve hosting hizmeti ile tam entegrasyon, Türkiye lokasyonunda depolama, detaylı kullanım istatistikleri, 1 TB’a kadar dosya transferi, 10 GB ücretsiz depolama alanı avantajları sunan Kriweb firmaların bunu deneyimlemeleri için bu hizmeterli 15 gün ücretsiz deneme fırsatı sunuyor. Konuyla alakalı daha detaylı bilgilere kriweb.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom’dan Girişimcilere Özel SANTRAL

Türk Telekom, Türkiye’nin geleceğine yön verecek başarılı girişimcileri ve girişimcilik ekosistemini desteklemek amacıyla Türkiye’nin ilk ücretsiz topluluk merkezini Tahtakale’deki santral binasında hizmete açtı. İki bin metrekare alan üzerinde yer alan ve 250 kişinin aynı anda çalışabileceği ortak çalışma, toplantı ve etkinlik alanlarından oluşan merkezi kullanan girişimciler Türk Telekom’un güçlü teknoloji altyapısından da ücretsiz olarak yararlanacak.

Tahtakale’de bulunan SANTRAL Topluluk Merkezi’nin açılışında konuşan Türk Telekom Strateji, Planlama ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Fırat Yaman Er, SANTRAL’in Türkiye’de girişimcilere tamamen ücretsiz olarak hizmet veren ilk ve tek topluluk merkezi olduğunu belirterek “Türkiye fikir ve yenilik üretmek için çok önemli bir potansiyele sahip. Hedefimiz, bu potansiyele sahip girişimciler arasındaki etkileşimi ve bilgi akışını canlı tutarak ülkemiz ve sektörümüz için ekonomik fayda sağlayacak bir girişim topluluğu oluşturmak ve ülkemizi teknoloji ihraç eden güçlü bir konuma getirmek. Geçmişte dönemin son teknolojisine ev sahipliği yapan SANTRAL, bugün yeni teknolojiler üreterek geleceğe yön verenlerin buluşma noktası olacak” diye konuştu. 

Bu yazı E-Ticaret Çağı Dergisinde yer almıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here