Türkiye’nin hizmet alanında en büyük online platformu Armut, anında rezervasyonla temizlik hizmetinde yeni geliştirmeler yaptı. Her ay 5000’in üzerinde temizlik gerçekleştiren platform yeni özellikleriyle müşteriler ve hizmet verenlerin iletişimini kolaylaştırmayı ve en uygun fiyatlı temizliği geniş kitlelere sunmayı hedefliyor. 

Müşteriler temizliklerinin her aşamasını Armut mobil uygulamasından takip edebiliyor

Armut’ta temizlik hizmeti verenler artık, her işte yola çıktığını, işe başladığını ve işi bitirdiğini uygulama üzerinden müşterilere bildirebilecek. “Yoldayım – Check in – Check out” adı verilen teknolojik geliştirme sayesinde temizlik hizmeti alanlar, yapılan işi uzaktan da takip edebilecek.

Düzenli ev temizliklerinde 1.120 TL’ye kadar tasarruf etme imkanı

Temizlik kategorisindeki bir diğer yenilik ise, abonelik sistemine gelen alternatifler. Artık kullanıcılar temizlik hizmetinden 3, 6 ve 12 ay düzenli abonelik seçenekleriyle faydalanabilecek. Bu abonelik modelleri sayesinde temizlik hizmetini çok daha uygun fiyatlı hale getirmeye çalışan Armut 12 ay abonelikte 1.120 TL’ye varan tasarruf imkanı da sunuyor. 

Güvenli mobil ödeme kolaylığı ve doğru teknoloji kullanımı memnuniyeti arttırıyor

En uygun fiyatları hizmet verenler ve alanları en yakın lokasyonda en uygun şekilde eşleştirebilen teknolojileriyle sağladığını söyleyen Armut yetkilileri, %98 memnuniyet oranının bu yaklaşımın sonucu olduğunu ekliyor. 

Kullanıcılarının en iyi hizmete en kolay yoldan ulaşması için  Armut’un ayrıca güvenli online ödeme kolaylığı ve Armut Garantisi de mevcut. İnternet üzerinden gönül rahatlığıyla hizmet alınabilmesi için Armut Garantisi ev sahiplerini mal hasarı ve yaralanmalara karşı koruyor.  Ayrıntılı bilgi için https://armut.com/ev-temizligi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here