Bayramların vazgeçilmez eşlikçisi Vakko; özel formülünü en iyi kalite kakao çekirdeği, kakao yağı ve farklı tatlarla birleştirerek Türkiye’nin en lezzetli çikolataları, farklı zevklere hitap eden kofre paketleri, gizemli bir dünyanın kapılarını aralayan ‘Vakko Eau De Cologne’ seçenekleriyle bu bayram Vakko Dostları’nı yalnız bırakmıyor. 

1989’dan bu yana her geçen yıl yeni çeşitleriyle büyüyen Vakko Chocolate, bizleri birbirinden farklı ve leziz alternatifleriyle lezzetli bir dünyaya davet ediyor. Vakko şıklığını unutulmaz bir hediye olarak sunmak isteyenlere farklı çeşit ve gramlarla sunulan çikolatalar arasında; Vakko Superfine, Türkiye’nin en ince çikolatası olan Vakko Extrafine, kahveli, fındıklı, lokumlu, bademli, portakallı, karamelli kalp, Hindistan cevizli seçenekleriyle Vakko Pralin, geleneksel Türk lokumunun en şık hali Vakko Turkish Delight, Vakko Chocolate Salted Caramel and Almond çikolata çeşitleri arasında yer alıyor.

Bayrama özel hazırlanan ve özlenen çikolatalar arasında yer alan Bayram Kofreleri, mutluluğu, özeni, sevinci paylaşmanın bir diğer adı oluyor. Kokularıyla bir dünyanın kapılarını aralayan ‘Vakko Eau De Cologne’nın da eşlik edebileceği kofreler, 7’den 70’e bayram sevinci yaşatıyor. 

Özen ve tutkuyla hazırlanmış her bir Vakko seçeneği, zarafetin hediyeye bir yansıması olarak Şeker Bayramı’nı kutluyor. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here