Günümüzün rekabet koşullarında tüketicilerin firmalarla yaşadığı müşteri deneyimi, şirketler için en önemli konuların başında geliyor. Bu alanda yapılan konferanslara ve etkinliklere her geçen gün bir yenisi eklenirken müşteri deneyimi alanına liderlik eden firmalardan Türk Ekonomi Bankası (TEB), bu yıl 4’üncüsünü düzenlediği Müşteri Deneyimi Günü’nü İstanbul’da gerçekleştirdi. Farklı sektörlerden firma temsilcilerinin katıldığı Müşteri Deneyimi Günü’nde Dijital Çağda Müşteri Deneyimi Transformasyonu, Büyük Veriden Faydalanmak, Kullanıcı Deneyiminin Yeni Boyutu, Tatil Deneyimi, Algı ve Gerçeklik ve Yapay Zeka Müşteri Deneyimi Yönetiminin Hizmetinde başlıklı konular ele alındı.

Mendi: “Dijitalin gücünü kullanarak müşterilerimizin deneyimlerini iyileştiriyoruz”

TEB Müşteri Deneyimi Günü’ne özel açıklamada bulunan TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, firmaların değerini ve imajını belirleyen faktörün ‘insanlar’ olduğunu ifade ederek; TEB olarak hedeflerini kullanıcılara mükemmel deneyimler yaşatma doğrultusunda belirlediklerini söyledi. Müşteri deneyimi stratejilerini de bu amaçla gerçekleştirdiklerini dile getiren Mendi, “Dijitalin gücünü kullanarak müşterilerimizin deneyimlerini iyileştirirken, aynı zamanda müşterilerimizin şubelerimizden içeri girdiği ilk anda, ilk karşılaştığı güvenlik görevlisinin yüzündeki gülümsemeye kadar her detayı önemsiyoruz” diye konuştu.

Etkinliğe ayrıca McKinsey&Company Ortağı İbrahim Turgut, McKinsey&Company Yardımcı Ortağı Burçin Yalçınkaya, Digital Labs Ülke Lideri Sertan Eratay, Vodafone Büyük Veri ve İleri Analitik Direktörü Cengiz Üçbenli, Arçelik A.Ş. Kullanıcı Deneyimi ve Arayüz Tasarımı Yöneticisi Özgür Öz, ETS Misafir Deneyimi İlişki Yönetimi ve Kalite Direktörü Ayşıl Arıcı, TEB Dijital Bankacılık Grup Direktörü Serkan Fergan, Base Jump/Wingsuit Flier Cengiz Koçak, Tarihi Karaköy Balıkçısı Hakan Özkaraman, Koçtaş Müşteri Deneyimleri ve Analitik Pazarlama Müdürü Efe Çapar, Alterna Ortağı Poyraz Özkan, Alterna Müşteri Başarısı Direktörü Engin Girişken ve Zurich Müşteri Deneyimi Müdürü Türkan Turunç katıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here