Eco-made 2012 yılında çevreyle dost ürünler üretmek amacıyla Los Angeles’da kuruldu. Şirket tasarım ve üretim sürecinin çevre üzerinde minimum etkisinin olmasını, %100 geri dönüştürülmüş veya dönüştürülebilen maddelerle hiçbir şeyi ziyan etmeden üretim yapmayı ve denizaşırı ülkelerde üretim yapmak yerine sadece Los Angeles’da olan üreticiler ile çalışmayı önceliğine almış.

Şirket geçtiğimiz günlerde iPhone 4 ve iPhone 4S telefonları için pil veya elektriğe ihtiyaç duymadan evde, ofiste, plajda kısacası istenilen her yerde kullanılacak eco-amp adında bir hoparlör üretti. Eco-amp’i iPhone üzerine taktığınızda hoparlör görevi görüyor ve istediğiniz müziği yüksek sesle dinleme şansına sahip oluyorsunuz. iPhone’un hoparlörü satılmıyor mu diye soracak olursanız tabi ki her yerde bulabilirsiniz ancak bunlar pahalı, plastikten yapılmış ve geri dönüşümü olmayan ürünlerdir. Eco-made burada farkındalık yaratarak hem daha ucuza, hem kullanımı pratik hem de çevreyle dost bir ürün üretme yolunu seçmiş.

Her pakette 2 adet satılan bu ürünler düz paketlerde olduğundan taşınması kolay ve yer kaplamıyor. Tüketici ne zaman kullanmak isterse paketi açıp bunu kullanabiliyor, kullandıktan sonra katlayıp paketine koyabildiğinden bunu uzun süreli kullanabiliyor. %100 FSC sertifikalı malzemeden yapılan eco-amp 2012 senesinde birçok çevreci kurum tarafından “Hediye Edilecek En iyi 10 Çevreci Ürün” kategorisine girmeyi de başardı.

Eğer sizde bu üründen almak isterseniz 7.99$ vererek içinde 2 adet ürün olan paketten alabilirsiniz. İsterseniz şirketinizin logosunu da bastırabileceğiniz bu hoparlörden 50 adet sipariş verdiğinizde fiyatta indirim yapılıyor.  Ürünle ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here