Erkek Bakım Seti Multigroom MG7720 ile erkeklerin tüy sorununa fonksiyonel ve kapsamlı bir çözüm sunan Philips, hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Multigroom MG7720 ıslak ve kuru alanlarda kullanılabilen teknolojisi sayesinde baştan aşağı bakım yapıyor.

Philips Multigroom MG7720, saç, sakal ve vücut tüylerinde kullanılabilen 7 başlık ve 7 tarağa sahip. Yüksek performanslı bıçakları ve Lityum-iyon pil özelliği sayesinde her 1 saatlik tam şarj ile 120 dakikalık şarjlı kullanıma olanak sağlayan Philips Multigroom MG7720, su geçirmez özelliği, uçları yuvarlatılmış bıçakları ve tarakları ile de tahrişsiz, hassas bir bakımı mümkün kılıyor.

Kendiliğinden bilenen ve çelikten üretilen Multigroom MG7720, Turbo güç özelliği ile tüylerin en uzun ve yoğun olduğu bölgelerde hızını artırarak maksimumum performans sağlıyor. Pürüzsüz bir dokunuş için yanak ve çenedeki küçük tüyleri bile almanıza olanak tanıyan hassas traş makinesine sahip olan Multigroom MG7720, hassas düzelticisi ile tarzını sakalıyla ortaya koymak isteyen erkeklere ince detaylar ve kıvrımlar oluşturmada yardımcı oluyor. 

Keskin hatlar oluşturmayı sağlayan tam boyutlu düzeltici ile şekillendirme sorununa çözüm getiren Multigroom MG7720, erkekleri istedikleri kusursuz görünüme kavuşturuyor. Multigroom MG7720, iki kat daha fazla bıçak içeren DualCut teknolojisiyle iki yönde kesim imkânı sunuyor.

Evde kendi berberiniz olun!

Erkeklerin mükemmel görünüm için ihtiyaç duyduğu tüm özelliklere sahip olan Multigroom MG7720 hassas tarak başlıkları ile kaş ve favorileri nazik bir şekilde kısaltırken farklı uzunluk ayarı bulunan saç fırçası ile stilini yansıtmak ve değiştirmek isteyen erkeklere de fırsat sunuyor.

Burun ve kulak tüyleri için geliştirilen özel düzelticiye sahip olan ve vücut tarağı ile vücut tüylerinin istenilen uzunlukta düzeltmeye imkân tanıyan Multigroom MG7720, göğüs, kol altı ve kasık bölgelerinde temiz ve rahat düzeltme için kaymaz kauçuk tutma yeri ile benzersiz konfor sağlıyor.

Kablosuz kullanım sağlayan ve 5 dakikalık hızlı şarj ile düzeltme işlemleri için maksimum fayda sunan Multigroom MG7720’nın önerilen perakende satış fiyatı ise 469,99 TL. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here