Instagram kullanıcıların hikayelerinde sıklıkla yer verdiği GIF özelliğine, Passolig yenilerini ekliyor. Dünyanın dört bir yanındaki futbol kulüplerinin hazırladığı özel GIF’ler artık Türkiye özelinde de hayata geçiyor.

Instagram/Hikayeler’deki GIF arama kısmına Passolig yazan taraftarlar hem Spor Toto Süper Lig hem de Spor Toto 1.Lig takımlarının renklerinde hazırlanan 3 farklı GIF setini kullanabilecek. “Gol”, “Anons” ve “Taraftar” GIF’lerine sezonun ikinci yarısında yenilerinin eklenmesi planlanıyor.

Sporseverlerin beğenisine sunuldu

Passolig’in dijital dünyayı yakından takip ettiğini belirten Passolig Genel Müdürü Ceyhun Kazancı, “Dünyadaki örneklerine baktığımızda, bu tarz çalışmalar kulüplerin ön plana çıkardığı bir etkileşim metodu. Ülkemizde böyle bir eksiklik olduğunu fark ettik ve futbolun eğlence kısmına katkıda bulunmak istedik. Umarız sadece futbolseverler değil, sporseverler de özel GIF’leri beğenir ve sıkça kullanır” ifadesini kullandı.

Yıldızlar GIF’leri kullandı

Passolig’in GIF kampanyasına özel farklı futbolcularla kısa filmler hazırlandı. Trabzonsporlu Joao Pereira, Galatasaraylı Ryan Donk, Konyasporlu Adis Jahovic, Göztepeli Celso Borges gibi isimler GIF’leri kullanan ilk isimler oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here