Özel günlerde en güzel hediye seçeneklerini bir araya getiren Paşabahçe Mağazaları, Babalar Günü’nde hediye almak isteyenlere sunduğu özel ürünlerle babaları sevindiriyor. Bu anlamlı gün için Paşabahçe Mağazaları’nın önerdiği kupalar, fincanlar, kolonyalar, satranç takımları ve çok daha fazlası babaların yüzünü güldürecek. 

Dünyaca ünlü Star Wars filminin karakterlerinin kullanıldığı su bardakları ve Lügat serisi bardaklar, mis kokularıyla kolonyalar, viski setleri, Piri Reis ürünleri, Zeyrek Cam Tavla, Murassa Satranç Takımı ve Çeşm-i Bülbül tespih tutkunu babanıza sevginizi anlatabileceğiniz dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor.

Babalar İçin Zamansız Hediyeler

Kâinattaki tüm cisimlerin hareketleri esnasında birbirlerine göre konum değişikliğinin olması için belirli bir sürenin geçmesi olarak tanımlanan zaman kavramından yola çıkarak tasarlanan ‘Zaman-sız’ temalı ürünler tam babanıza göre. “Zaman-sız” temasında yer alan Dekoratif Usturlap, Güneş Saati Kağıt Ağırlığı, Güneş Saati Dekoratif Obje, Güneş Taşı Obje ve Yıldız Taşı ürünleri dikkat çekiyor.

Her baba özeldir! 

Her baba özeldir! Spor yapmayı, kitap okumayı, seyahat ve dans etmeyi, sanatı seven babalar için harika bir hediye seçeneği; ADINI SEN YAZ kupa! Babanızın hobisini seçin, kutu üzerindeki noktalı alana adını yazın, hediyeniz hazır!

Hediyeniz kolonya olsun mis gibi koksun…

Babalar yazın sıcak günlerinde ‘Derin Kolonya’ ile ferahlık hissini doyasıya yaşayacak. Paşabahçe Mağazaları, doğadan gelen kokuların oluşturduğu ‘Derin Kolonya’ ile Babalar Günü’ne özel bir alternatif sunuyor. 

Kayıp Hazineler Koleksiyon Ürünleri

Birçok medeniyetin buluşma noktası olan ve kültür varlıkları konusunda zengin bir tarihi geçmişi bulunan Anadolu’dan yurt dışına götürülen ya da çeşitli anlaşmalarla geri alınabilmiş eserlerden ilham alarak hazırladığı Kayıp Hazineler Koleksiyonu sınırlı sayıda üretilen 30 özel tasarımı ile ön plana çıkıyor. Koleksiyon içerisinde yer alan “Cihan Barutluk Obje” ve “Sefer Alınlık Obje” abalar günü için öne çıkan seçenekler arasında…

Babalar için birçok alternatif sunan Paşabahçe Mağazaları, Babalar Günü döneminde e-mağazaya özel tüm yazı setlerinde de %25 indirim uyguluyor. Mürekkebi ve divit kalemi ile el yazısına kıymet verenler için en güzel hediye olacak yazı setlerini incelemek ve hediyenizi %25 indirimle satın almak için E-mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Babalar Günü’nü birbirinden şık ve anlamlı hediyelerle karşılamak için Paşabahçe Mağazaları ve www.pasabahcemagazalari.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here