İstatistiklere göre Türkiye’de 63.9 milyon kredi kartı ve 135.9 milyon banka kartı bulunuyor. Aslında tüketici için alternatifler bunlardan ibaret değil. Ön ödemeli kartlar diğer iki kartla yapabileceğiniz tüm işlemleri tek bir kartta buluşturuyor. Hem tasarrufu destekliyor hem de yurt içi veyurt dışı online alışverişlerinde ve para çekme işlemlerinde güvenle kullanılabiliyor. TurkishBank Bireysel Bankacılık Direktörü Berrin Cankay ‘a göre  ön ödemeli kart hizmetinin tüketicilerin hayatına kattığı 5 önemli değer! 

Tasarrufu destekler

Ön ödemeli kart sayesinde aylık olarak yapacağınız harcama tutarını belirleyip  kartınıza önceden yükleyerek, ay başında ödemelerinizi ve bütçenizi planlayabilirsiniz. Böylece harcama limitinizi belirler ve bütçenizi bir disiplin içerisinde yönetebilirsiniz. 

4 farklı para birimi ile yurtdışında kolay kullanım

TurkishBank Ön ödemeli kart (Nakito) kartı, Türk Lirası, Euro, Dolar ve Pound para birimi seçenekleri ile yurtdışında da zorluk çekmeden kullanım kolaylığı sağlıyor. Ayrıca çok düşük masraflar ile ATM’lerden para çekebileceğiniz gibi birçok harcama noktalarında kullanılabiliyor.

“Eyvah kartımı kaybettim / çaldırdım” telaşına son 

Nakito kartınızı çaldırmanız veya kaybetmeniz durumunda Turkish Bank veya grup bankalarına başvurarak yeni kartınızı edinebilir, eski kartınızda yer alan bakiyenizi yeni kartınıza aktarabilirsiniz. Yurtdışında olsanız bile kartınız çok hızlı şekilde size ulaştırılır.

Online alışverişte güvenlik 

Birçok tüketici güvenlik sebebiyle online alışveriş yapmaktan çekiniyor. Ancak Nakito kartınıza online alışveriş tutarınız kadar miktarı yükleyip gönül rahatlığı ile internette alışveriş keyfini deneyimleyebilirsiniz. 

Kart aidatını ve yüksek maliyetleri unutun 

Nakito kartta, yıllık kart aidatı olmadığı gibi dilediğiniz zaman dilediğiniz banka hesabınızdan da kartınıza yükleme yapabiliyorsunuz. Üstelik yüklemeler de ücretiz!  Nakito kartınız ile tüm dünyadaki ATM’lerden yapacağınız para çekme işlem ücreti  işlem başına 8 TL gibi sembolik bir bedel…

 TurkishBank Nakito kartına sahip olmak için TurkishBank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için ise www.turkishcards.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here