Manajans J. Walter Thompson müşteri ilişkileri bölümünü uzun yıllardan beri birlikte başarıyla yöneten Fulya Özarı ve Leslie Krespin, Yönetici Ortağı (Managing Partner) olarak atandı.

Son yıllarda yönettiği yeni nesil kampanyalar ile ajansa ve markalarına yurt içinde ve dışında kazandırdığı ödüllerle adını sıkça duyuran Sami Basut ise Executive Kreatif Direktörlüğüne (Executive Creative Director) getirildi.

Manajans J. Walter Thompson Türkiye CEO’su Tuğbay Bilbay atamalar ile ilgili yaptığı açıklamada: “Türkiye’de reklamcılığın okulu olan Manajans J. Walter Thompson, 74. yılını doldurmak üzere. Her zaman değişimin öncüsü olan ajansımızın yeni dönemini ve evrimini birlikte yöneteceğimiz arkadaşlarımın içimizden geliyor olması bana gurur ve umut veriyor. JWT Avrupa Bölge CEO’su (Chief Executive Officer of Europe) Toby Hoare ve WPP Ülke Direktörü Demet İkiler ile üzerinde en kolay anlaştığımız, çoktan ve sonuna kadar hak edilmiş terfiler. Arkadaşlarımın başarılı olacağından eminim. Umarım, benim gibi şanslı da olurlar” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here