Günümüzde,  birçok kişi kendi işine sahip olmak istemektedir.  Gelişmekte olan bir ekonomi, coğrafi konumu, genç ve dinamik nüfusu, yeni gelişmelere açık, kıtalar arası oluşturduğu köprü görevi, ve global trendler nedeniyle Türkiye şu an girişimcilerin yer almak istediği pazarlardan birisi. Ülkenin bu trendlerle beraber gelişen ticari potansiyeli girişimcilere ve markalara birçok fırsat sunuyor. Franchise sistemi ise günümüzde hem Türkiye’de hem de dünyada en çok kullanılan girişimcilik uygulamalarından biri. Sistem, girişimcinin yalnızlığını ortadan kaldırarak, kendi işini kurmanın getirdiği riskleri azaltıyor. Markalar için ise küresel bir marka haline gelmek, yurt içinde ve farklı ülkelerde büyümek için en başarılı iş modeli olarak geçerliliğini koruyor.

Franchise ’da girişimcilik, alanında kanıtlanmış bir iş modeli ile girişime hızlı başlama ve bunun yanında pek çok fırsatlar sunmaktadır. Markaların başlangıç ve gelişim süreci, müşterilerin talepleri global ve yerelde trendleri izleyerek franchise girişimciliği alanını şekillendirmektedir. Girişim Hareketi Kurucusu ve Ülke Direktörü, Stratejist İsmail Haznedar’ın sunacağı seminerde; trendler ele alınacak, markalar sıralaması değerlendirilecek ve franchise fırsatları paylaşılacaktır. Girişimcilere, girişim bilgisi ve deneyimini sunmayı hedefleyen, franchise girişimciliği alanında farkındalık oluşturmak odaklı etkinliklerde, konusunda uzman ve alanında deneyim sahibi konuşmacılar seçilmiş başlık ile ilgili sunumlarını, bu süreç içerisindeki başarıları, zorlukları, başarısızlıklarını içeren girişim yolculuğunu aktaracak. Medyafors ve Girişim Hareketi ortak çalışması ve iş birliği ile gerçekleştirilecek etkinliklerde, bilgi, deneyim ve öneriler paylaşılıp, etkileşimli bir ortamda konuşmacılara sorular sorma ve danışma imkanı sunulacak.

Bir girişimcilik modeli olan franchise sisteminde de tüm merak edilenler cevap bulacak…

Konuya ilişkin can alıcı kısımlar aktarılıp, doğru franchise nasıl seçilir ve franchise talep arttırıcı yöntemler paylaşılacak. Bu kapsamda; franchise alan ne bekler, doğru aday nasıl anlaşılır, doğru marka nasıl belirlenir, franchise satan ne verir, franchise tanıtım broşürü ne içermeli, doğru ve yanlış örnekler, fuar standı nasıl kullanılmalı, ne mesaj vermeli, marka ve girişimci adayları için fuarlar neden önemli, Bayim Olur musun Fuarının markaların büyümesindeki etkisi ve franchise sektörüne dair tüm merak edilenler Profesyoneller ve Medyafors Fuarcılık yöneticileri tarafından cevap bulacak..

Bu destek domino etkisi yaratacak

Türkiye’de girişimcilik ve global trend dinamiklerinin, franchise sisteminin detaylarının aktarılacağı seminerlerde, her ay çalışmalarıyla örnek olan başarılı girişimciler ve konusunda uzman konuşmacılar bir araya gelerek; deneyimlerinden faydalanma fırsatını yakalayacak olan global başarılı girişimciler çıkarmayı hedeflemektedir. Seminerler hem girişimciye hem de markalara yön verecek. Bu değerli organizasyonda siz basın mensuplarını aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Etkinlik Konusu: Franchise Girişimciliği ve Global Trendler (GH Şişli)

Ücretsiz olan etkinliğe katılabilmek için https://goo.gl/1LaVNm girisim hareketi adresinden kaydınızı oluşturmanız ve biletinizi almanız yeterli olacaktır.

Etkinlik Tarihi: 4 Şubat 2019, Pazartesi, 19:00-21:30

Mekan: eOfis Blackout Şişli

Adres: Merkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Cad. No: 211 Daire: 64, 34381, Şişli/İstanbul

Program Akışı:

19:00-19:15 Kayıt

19:15-19:30 Networking

19:30-19:45 Girişim Hareketi Hakkında Bilgilendirme

19:45-20:00 Bayim Olur Musun Fuarı Hakkında Bilgilendirme

20:00-21:00 Seminer (60 dakika)

21:00-21:30 Soru & Cevap, Networking (30 dakika)

21:30 Kapanış

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here