BEYMEN, yepyeni konsepti BEYMEN SEASONS ile modanın kurallarını değiştiriyor.  Her sezonun en özel, en seçkin ürünlerinin yer aldığı; büyük kategori ve marka zenginliğine sahip  BEYMEN SEASONS, Vadistanbul’da hizmete giren mağazasıyla sizi modanın kalbine bekliyor.

Yeni sezonun ve önceki sezonların en seçkin parçalarını aynı çatı altında sunan BEYMEN SEASONS Vadistanbul, aralarında Dolce Gabbana, Stella McCartney, Saint Laurent, Alexander McQueen, Valentino, Etro, Celine, Corneliani, Isaia’nın yer aldığı dünyaca ünlü markaların yanı sıra Beymen Collection, Academia ve BEYMEN Blender’ın sezonsuz ve zamansız ürünlerini özel ayrıcalıklar ve fırsatlarla modaseverlerle buluşturuyor.

Modaseverler için yepyeni bir alışveriş konsepti sunmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyleyen BEYMEN Ceo’su Elif Çapçı, “BEYMEN’in en güçlü özelliklerinden biri çoklu formatlı yapısı. Multi brand mağazalar, mono brand butikler, Beymen Club ve Beymen.com’dan oluşan  ‘çoklu formatlı bir lüks platformu’ olarak tanımladığımız yapımıza, yeni bir konsept daha ekliyoruz. Tüm sezonların buluştuğu yeni konseptimiz BEYMEN Seasons ile kuralları değiştiriyoruz. Her sezondan en özel, en seçkin ürünlerin yer aldığı büyük bir kategori ve marka zenginliğine ev sahipliği yapacak BEYMEN Seasons ile tanışmak üzere tüm modaseverleri mağazamıza bekliyoruz” dedi.

Toplam 4000 metrekare alanda hizmet veren mağazanın ilk katında kadın hazır giyim, ayakkabı, çanta, kozmetik, home ve çocuk koleksiyonları; ikinci katında ise erkek hazır giyim, ayakkabı ve çanta koleksiyonları yer alıyor. Geniş ve görkemli dış cephesiyle misafirlerini karşılayan BEYMEN SEASONS Vadistanbul, özel tasarım mobilyaları ve sofistike iç dekorasyonuyla da dikkat çekiyor.

Üstün servis anlayışı, ayrıcalıklı hizmetleri, koşulsuz müşteri mutluluğu ilkesi ile kusursuz bir alışveriş deneyimi sunan BEYMEN SEASONS Vadistanbul, uzman satış danışmanlarıyla her gün 10.00-22.00 saatleri arası hizmet veriyor.  

BEYMEN SEASONS Vadistanbul 

Adres: Vadistanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi Ayazağa Mah. Cendere Cad. 

No: 109 J Blok Zemin Kat ve 1. Kat 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here