Dünya çapında 5 kıtada 60’tan fazla ülkede güven kültürüne sahip yüksek performanslı şirketleri analiz eden Great Place to Work Enstitüsü®, çok uluslu en iyi firmaları açıkladı. AbbVie, üst üste 5. kez Avrupa’nın “En İyi Çok Uluslu İşverenleri” arasında yerini aldı, Biyoteknoloji ve Farma kategorisinde de üst üste 3. kez “En İyi İşveren” seçildi.

İstanbul, 12 Eylül 2018- Great Place to Work Enstitüsü® 37 yıldan beri , her yıl 16 milyonun üzerinde çalışanı kapsayan 7.000’den fazla kuruluşla çalışarak en iyi işverenleri ödüllendiriyor. Bu kapsamda Avrupa’da yapılan “Çok Uluslu En İyi İşverenler” araştırmasında Global biyofarma şirketi AbbVie üst üste 5. kez listeye girdi ve En İyi İşverenler arasında 6. oldu.

2018 Avrupa’nın En İyi İşverenleri listesi için ankete Avrupa genelinde 2,800 şirketten 1.6 milyondan fazla çalışan katıldı.Sıralamada çalışanların liderlik, yenilikçilik, kapsayıcılık, organizasyon kültürü ve güven konularındaki bakış açıları değerlendirildi.

İnovasyonu destekleyen ve verimli olmaları için çalışanlarına gerekli imkanları sağlayan AbbVie, çalışanlarını dinleyerek onların ihtiyaçları doğrultusunda birçok program geliştiriyor. Bu ödüler,AbbVie’nin yenilikçiliği, işbirliğini, kişisel gelişimi ve kapsayıcılığı destekleyen bir çalışma ortamı oluşturma konusundaki sürekli taahhüdünü destekliyor.

AbbVie, Türkiye’de5 yıldır düzenlenen organizasyonda üst üste 4’üncü kez ödüle layık görülmüştü. 2018 yılı sonuçlarına göre AbbVie, 250-500 çalışan kategorisinde Türkiye’nin “En İyi İşvereni” seçildi ve Pharma’nın En İyi İşvereni Sektör Özel Ödülü ile Yaşam Boyu Öğrenme Özel Ödülü’ne layık görüldü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here